×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز

کتاب های انتشارات پلک

لیست کتابهای منتشر شده توسط پلک را در زیر مشاهده کنید

انتشارات پلک

انتشارات پلک در سال 1379 پا به عرصه نشر کشور گذاشت. مدیریت آن بر عهده سلمان تاجيک است و حدود 353 جلد کتاب تاکنون توسط این نشر راهی بازار شده است. که 261 مورد تالیف و 92 مورد از آن ها ترجمه بوده است. همچنین 3209 مورد از متب این نشر تاکنون چاپ اولی بوده اند.

کتاب های نشر پلک اغلب توسط اساتید آگاه دانشگاهی نوشته می شود و از جمله عناوین جالب توجه آن ها چالش در استرس شغلی،  مورد آن ها تالیفات و شناسنامه و نقشه برداری خاک، پدومتري، مشق عشق، روانشناسی کلام است. همچنین این آثار اغلب چاپ های نفیسی دارد.

نشر پلک موضوعات ادبی، روانشناسی و حوزه پزشکی و علوم پایه و ورزشی و... زمینه های بسیار متنوع و در عین حال موضوعات جذاب و کتاب های علمی را روانه بازار کتاب کرده است. کتاب های این انتشارات در موارد متعددی کاربردی و قابل استفاده برای سنین مختلف اعم از نوجوانان و بزرگسالان هستند. آثار مختص به زنان از جمله کتاب آشپز که داستان هایی درباره زنان است و آثار شعرای جوان و نویسندگان  در این نشر از جمله آثار خوب  و جالب محسوب می شود در کنار آن ها اغلب ترجمه های این نشر مربوط به آثار حوزه روانشناسی و علوم دیگر است.

آثاری چون آوای کوهسار، اسطوره عشق، ثروتمندترین مرد بابل، موفقیت در قرن 21، مشق عشق از این انتشارات است.

 

لینک کوتاه

http://ketabch.in/p/138