×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز

کتاب های انتشارات آثار برتر

لیست کتابهای منتشر شده توسط آثار برتر را در زیر مشاهده کنید

انتشارات آثار برتر

انتشارات آثار برتر به مدیریت سالار عبدی از جمله انتشارات موفق ایران به ویژه در زمینه چاپ و نشر کتاب های ادبی و شعر است.

این انتشارات فعاليت خود را از سال 1391 دقیقا همزمان با بحران چاپ و نشر به دلیل افزایش قیمت کاغذ، تحت مدیریت داود سوران آغاز نمود و در مدت دو سال توانست با انتشار قريب به 154 عنوان کتاب خوش بدرخشد.

این انتشارات با چاپ و ترجمه ده ها عنوان کتاب ادبی و هنری توانسته است سهم ویژه ای در پیشرفت فرهنگی جامعه و بخصوص شاعران و داستان نویسان جوان ایفا کند. کتاب های این نشر عموما در زمینه های شعر، داستان و نمایشنامه است که در عرصه شعر انواع سبک های نو و کلاسیک را شامل می شود و تنوع بسیار خوبی دارد. از جمله لباس طوسی، نا آخ، یاس خیال ، الیزا از عشق تا مزارع اطراف ، رقص ناکوک زمین.

 این انتشارات امسال به چاپ حدود هفتاد اثر برای نخستین بار اقدام کرده است. این نشر همچنین در راستای کشف استعدادهای ادبی جوان زیر سی و يک سال، به برگزاری مسابقه دوسالانه شعر می پردازد که برگزیدگان آن از حمایت این نشر برای چاپ رايگان آثار خود برخوردار خواهند شد.

یکی از امتیازات این انتشارات، اهتمام به حفظ کیفیت در چاپ آثار است و اغلب حضور پر رنگی در نمایشگاه های مختلف استاني و نمایشگاه بزرگ کتاب تهران دارد.

 

لینک کوتاه

http://ketabch.in/p/290