×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز

دانلود کتاب از اپلیکیشن کتابچین

×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای دریافت لینک دانلود شماره همراه خود را وارد کنید
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای مطالعه نمونه کتاب، ابتدا اپلیکیشن کتابچین را نصب نمایید.
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
بازاریابی مجدد به سبک ایرانی

دانلود کتاب بازاریابی مجدد به سبک ایرانی

بازاریابی مجدد به سبک ایرانی
برای دانلود این کتاب و مطالعه هزاران عنوان کتاب دیگر، اپلیکیشن کتابچین را رایگان دانلود کنید.
%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

جزئیات
فهرست
افتخارات
نقد و بررسی

نام کتاب : بازاریابی مجدد به سبک ایرانی

نویسندگان : علی شیخ زاده, نفیسه جلالی

ناشر : امکان امروز

تعداد صفحات : 77 صفحه

شابک : 978-964-04-8910-9

تاریخ انتشار : 1391

رده بندی دیویی : 658/8

دسته بندی : تبلیغات، بازاریابی و فروش

نوع کتاب : Epub

قیمت نسخه الکترونیک : 21000 تومان


معرفی کتاب

"بازاریابی مجدد به سبک ایرانی" / راهکاری برای جهش و احیاء بازارهای ازدست رفته و توسعه بازار در کوتاه مدت

اولین کتاب بازاریابی مجدد در دنیا می باشد که توسط علی شیخ زاده تألیف شده و نشر امکان آن را منتشر نموده است .

تحقيقات نشان مي دهند که هزينه جذب مشتريان جديد 5 برابر هزينه حفظ مشتريان کنوني است. مشتریانی که یک بار بهای آشنایی آنها با سازمان پرداخت شده است و آنها نیز تصویری از سازمان در ذهن خود دارند. سازمان ها دريافته اند که از دست دادن يک مشتري یعنی از دست دادن کل جريان خريدهايي که مشتــري مي توانسته در طول زندگي يا دوره زماني که مشتري بوده، انجام دهد و این حقیقت تلخ در مقایسه با از دست دادن یک قلم فروش، بهایی سنگین تر را به سازمان تحمیل می کند.
در این وضعیت آنچه به عنوان نسخه ای کارآمد برای فائق آمدن بر بازار قابل استفاده خواهد بود، تأکید بر حفظ و احیاء مشتریان است.
اما چگونه و با چه ابزاری؟

در حوزه علوم بازار، امروزه واژه جدیدی در حال رشد است که برخی از شرکت های پیشروی غیر ایرانی آن را پیاده سازی نموده اند. این اصل نوین و کارآمد «بازاریابی مجدد» نامیده می شود.
با مطالعه این کتاب شما نیز می توانید جزو سازمان های پیشروی ایرانی باشید و از نتایج متحول کننده آن در دوران رکود بهره جسته و در شرایط اقتصادی مختلف به یک جهش چشمگیر و بزرگ نائل شوید.


 

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول مفاهیم، تعاریف، مصادیق، کاربردها، ویژگیها
بازاریابی مجدد به چه معناست
بازاریابی مجدد چگونه کار می کند
برخی از ویژگی های بازاریابی مجدد
چگونه به قدرت بازاریابی مجدد بیافزایید
انجام بازاریابی مجدد چه زمان هایی ضرورت دارد
موفقیت و کامیابی بازاریابی مجدد به چه عواملی بستگی دارد
بازاریابی مجدد با هدف گذاری مجدد چه تفاوتی دارد
تفاوت بازاریابی مجدد با بازاریابی سنتی
فصل دوم بازاریابی مجدد در حوزه الکترونیک
بازاریابی مجدد در حوزه الکترونیک
کوکی ها چه هستند و چه نقشی در بازاریابی مجدد الکترونیکی دارند
استراتژی های موفقیت در بازاریابی مجدد
لیست استراتژی های هدف
آنچه بازاریابی مجدد برای شما در حوزه الکترونیک انجام می دهد
فصل سوم مهندسی مجدد، بسته بندی، طراحی و تبلیغات مجدد
مهندسی مجدد، انقلابی در سازمان ها
مهندسی مجدد با مفهومی کاربردی برای امروز
تاریخچه مهندسی مجدد
ویژگی ها و مزایای مهندسی مجدد
کاربرد مهندسی مجدد در سازمان ها
سته بندی مجدد و طراحی مجدد
تأثیرات مثبت طراحی مجدد
تبلیغات مجدد
ضرورت انجام تبلیغات مجدد
مزایای اجرای تبلیغات مجدد برای سازمان
به صورت کلی اجرای تبلیغات مجدد دستاوردهای ذیل را برای سازمان به ارمغان می آورد
 هدف تبلیغات مجدد
انواع تغييرات ناشي از پياده سازي تبلیغات مجدد
فصل چهارم الگوریتم اولیه طراحی و تولید اولین نرم افزار بازاریابی مجدد جهان
الگوریتم طراحی و پیاده سازی نرم افزار بازاریابی مجدد
امکانات سیستم نرم افزاری بازاریابی مجدد
روش عملکرد نرم افزار بازاریابی مجدد
مزاياي به كارگيري نرم افزار بازاریابی مجدد
ماژول بندی نرم افزار بازاریابی مجدد
فصل پنجم نتیجه گیری و جمع بندی
نتیجه گیری
منابع و مأخذ

اولین کتاب بازاریابی مجدد در دنیا

تحلیلی بر کتاب بازاریابی مجدد به سبک ایرانی

تعریف شما از بازاریابی چیست؟ به نظر شما بازاریابی چیست؟ احتمالا یک همچنین تعریفی را برای بازاریابی در نظر داشته باشید: بازاریابی به مجموعه اعمال و رفتاری گفته می شود که باعث می شود مخاطبان جدیدی را به گروه مشتریان کسب و کار اضافه می کند.

این سخن کاملا درست است اما کامل نیست. این تعریف تنها بخشی از تعریف واقعی بازاریابی می باشد. ما در تصور خودمان بازاریابی را مخصوص مشتریان جدید می دانیم و فکر میکنیم همین که آن ها عضو تیم مشتریان ما شده اند دیگر کار تمام است و باید سراغ مشتری دیگری رفت. اما یادمان میرود که مشتریانی که تاکنون جذب کرده ایم را حفظ کنیم. بخش دوم علم بازاریابی دقیقا مرتبط با همین واقعیت است. یعنی مجموعه اعمالی که باعث می شود مشتریان جذب شده حضورشان تمدید شود و تداوم خرید یا تداوم دریافت خدمات داشته باشند.

مشتری در عالم اقتصاد بی رحم ترین، بی وفا ترین و مختارترین انسان محسوب می شود از این رو هیچگاه نمی توان مطمئن بود که مشتری ثابت ما، یک مشتری همیشگی خواهد بود. برعکس همیشه احتمال از دست دادن مشتریان جذب شده بسیار بسیار بالاست. از این رو از هر جهت به نظر می آید که باید در کنار بازاریابی مشتریان جدید، برای مشتریان قدیمی نیز بازاریابی داشته باشیم تا آن ها را حفظ کنیم. در حقیقت اگر مشتری های اندوخته ما نماند و ما تنها به فکر اندوختن مشتری های جدید باشیم در حقیقت در بهترین حالت هیچ سود و ضرری نخواهیم داشت. اما اگر واقعیت امر را درست نگاه کنیم، در ضرر خواهیم بود.

کتاب بازاریابی مجدد به سبک ایرانی دقیقا به همین موضوع می پردازد. این کتاب به شکل کاملا مشخصی نشان می دهد که مشتریان قدیمی از درجه اعتبار بالاتری برخوردار هستند و باید یاد بگیریم چطور آن ها در کسب و کار خود نگه داریم و به آن ها بقبولانیم این کسب و کار همان چیزی است آن ها دنبالش بوده اند.

 

بازاریابی مجدد به سبک ایرانی

 

5 برابر ارزان تر!!

کتاب بازاریابی مجدد به سبک ایرانی یک ادای جالب را به میان می کشد. این کتاب معتقد است که بازاریابی برای مشتریان جدید 5 برابر نسبت به مشتریان قدیمی گران تر تمام می شود. علتش هم کاملا واضح و روشن است. پیدا کردن گروه مخاطب مناسب، آشنا کردن آن ها با فضای کسب و کار و شرکت و هزینه جذب آن ها و فاصله گذار که یک مشتری جدید تبدیل به سود برای کسب و کار شود  همه از کارهایی است که باید برای بازاریابی مشتریان جدید انجام داد. اما مشتریان قدیمی کسب و کار با فضای کسب و کار آشنایی دارند و یک بار اعتماد کرده اند. از این رو بسیاری از مسیر بازاریابی طی شده است. اما این به این معنی نیست که این مشتری ها نیازی به بازاریابی ندارد. برعکس همانطور که گفته شد بازاریابی برای مشتری های قدیمی مهمتر از بازاریابی برای مشتریان جدید است.

یک نکته مهم دیگر برای بازاریابی مشتریان قدیمی این است که روش بازاریابی مسلما برای آن ها باید نسبت به روش بازاریابی برای مشتریان جدید فرق بکند. از این روست که این کتاب، از مفهوم " مجدد" استفاده کرده است. چرا که یک بار این بازاریابی بر روی آن ها صورت گرفته است و دیگر نمی توان همان مدل بازاریابی را برایشان رقم زد. بنابراین باید راه و روش هایی را بیاموزیم که بتوانیم از آن جهت جذب دوباره و حفظ مشتری های قدیمی استفاده کنیم. کتاب بازاریابی مجدد به سبک ایرانی با جمع آوری مجموعه ای از این روش ها به آموزش این بخش از بازاریابی همت گماشته است. بخشی که کمتر کسی سراغ آن رفته است و احتمالا امروزه یکی از بزرگترین عوامل موفقیت شرکت ها می باشد.

 

کتاب بازاریابی مجدد به سبک ایرانی

 

به سبک ایرانی

یکی از ویژگی های جالب این کتاب این است که توسط نویسندگان ایرانی نگارش شده است و این نگارش به حدی به سمت و سوی ایرانی شدن پیش رفته است که در عنوان کتاب نیز از آن ذکر شده است. برای فهمیدن اهمیت آن کافی است لحظه ای به این داستان فکر کنیم که هر انسانی از نظر اخلاقی و رفتاری با دیگر انسان ها فرق می کند و مشتری ما هم مسلما انسان هستند. از این رو به طور منطقی ما در برابر هر انسان و هر مشتری یک نوع روش و رفتار باید به کار ببریم. اما یک ویژگی جالب انسان این است که انسان های یک جامعه، کوچک یا بزرگ در برخی خصوصیات کلی مشابه هستند. از این رو می توان بر اساس این داستان بسیاری از روش ها و آموزش ها را نادیده گرفت. بنابراین در مجموع این سخنان گفته شده می توان گفت که این کتاب به نوعی برای کسب و کار های ایرانی با مشتریان ایرانی بهینه سازی شده است. این داستان هم باعث مجمل شدن کتاب از نظر حجمی شده است و هم باعث می شود خوانند و مخاطب سردرگم نشود و دقیقا آن چیزی که به دردش میخورد را دریافت کند.


 

%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

نظرات کاربران

×
راهنمای نقد و نظر برای کتاب:

برداشت شما از محتوای کتاب چیست؟ مانند یک کارشناس نظر دهید. به نظرات کوتاه مثل خوب عالی و...چین تعلق نمی گیرد

*امتیاز دهید
Captcha
پاک کردن
برچسب ها