×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز
×
توجـه
برای استفاده از نسخه آی او اس به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را به خاطر نمی آورید؟" کلیک کنید.
دانلود از اپ استور

دانلود کتاب از اپلیکیشن کتابچین

×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای دریافت لینک دانلود شماره همراه خود را وارد کنید
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای مطالعه نمونه کتاب، ابتدا اپلیکیشن کتابچین را نصب نمایید.
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
تحول دیجیتال

دانلود کتاب تحول دیجیتال

تحول دیجیتال
برای دانلود این کتاب و مطالعه هزاران عنوان کتاب دیگر، اپلیکیشن کتابچین را رایگان دانلود کنید.
%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

جزئیات
فهرست
نقد و بررسی

نام کتاب : تحول دیجیتال

نویسندگان : زئوس کراوالا, لاورنس سی میلر

ناشر : موسسه ارشدان

مترجم : مهران باوند سوادکوهی

تعداد صفحات : 96 صفحه

شابک : 978-622-275568-3

تاریخ انتشار : 1399

رده بندی دیویی : 658/872

دسته بندی : مدیریت، کسب و کار و کارآفرینی, فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک, روابط عمومی و اطلاع رسانی

نوع کتاب : PDF

قیمت نسخه الکترونیک : 11900 تومان


معرفی کتاب

"تحول دیجیتال"

کتاب حاضر اثری از زئوس کراوالا و لاورنس سی میلر با ترجمه مهران باوند سوادکوهی (دانش آموخته مدرسه کسب وکار ادینبورگ) می باشد که توسط موسسه آموزشی تالیفی ارشدان منتشر شده است.

کتاب تحول دیجیتال، چگونگی تغییر جهان و استفاده مشتریان و کارکنان در به کارگیری فناوری های جدید را جهت بهبود روش های برقراری ارتباط و همکاری بررسی می کند.

نکات بیشتر در مورد این کتاب را می توانید در بخش نقد و بررسی کتاب بخوانید.

فهرست مطالب

مقدمه
درباره این کتاب    
فرضیات سطحی    
نشانه های به کار رفته در این کتاب    
فصل اول - درک ضرورت دنیای دیجیتال    
1-1. شناسایی محرک های کسب و کار دیجیتال    
1-2. به دنیای دیجیتال برویم یا به خانه؟    
1-3. دیجیتال سازی منجر به بازنگری کسب و کار می شود    
1-4. بانکداری دیجیتال    
1-5. خرده فروشی دیجیتال    
1-6. ساخت وتولید دیجیتال    
فصل دوم - طراحی یک محیط کار دیجیتال    
2-1. جمعیت کارمندان در حال تغییر است    
2-2. کار یک فعالیت است نه یک مقصد    
2-3. ساختار همکاری تحول یافته است    
2-4. محیط کار دیجیتال باید یک ضرورت کسب و کار باشد    
2-5. بهترین اقدامات برای ایجاد یک محیط کار دیجیتال    
فصل سوم - ارائه بهترین تجربه دیجیتالی مشتریان    
3-1. دیجیتال سازی تجربه مشتریان را بازتعریف می کند    
3-2. ارتباط دائمی با مشتریان سیار امروزی    
3-3. درک چرخه زندگی مشتریان    
3-4. گسترش استراتژی تجربه دیجیتالی مشتریان    
فصل چهارم - ایجاد یک راهکار دیجیتالی    
4-1. گسترش قابلیت های ضروری در سازمان های دیجیتال    
4-2. آغاز گذار در تحولات دیجیتال    
فصل پنجم – همکاریها و ارتباطات یکتا در سازمان های دیجیتال    
5-1. کسب وکار دیجیتال نیازمند ارتباطات لحظه ای است    
5-2. شناسایی چالش های UCC بی نقص    
5-3. تحولات دیجیتال اینترنت اشیا را پیشنهاد می دهد    
فصل ششم - ده قابلیت یک شریک تجاری در تحولات دیجیتال    
6-1. اولویت موبایل    
6-2. توانمندی استفاده از فناوری ابری    
6-3. تمرکز بر نسلY    
6-4. تجربه در یک کانال همه منظوره    
6-5. مرکز تماس تماما کارآمد    
6-6. فناوری باز و قابل توسعه    
6-7. ویژگی ها و گزینه های انعطاف پذیر    
6-8. ادغام یادگیری ماشین و هوش مصنوعی    
6-9. روند نوآوری     
6-10. امنیت قوی   

"تحول دیجیتال"
کتاب تحول دیجیتال ، اثری از زیوس کراوالا  و لاورنس سی میلر و ترجمه شده توسط مهران باوند سوادکوهی دانش آموخته مدرسه کسب وکار ادینبورگ می باشد.

کتاب تحول دیجیتال، چگونگی تغییر جهان و استفاده مشتریان و کارکنان در به کارگیری فناوری‌های جدید را جهت بهبود روش‌های برقراری ارتباط و همکاری بررسی می‌کند. این کتاب شش فصل کوتاه را در بر می‌گیرد که شامل موارد زیر است:
کتاب تحول دیجیتال، چگونگی تغییر جهان و استفاده مشتریان و کارکنان در به کارگیری فناوری های جدید را جهت بهبود روش های برقراری ارتباط و همکاری بررسی می کند. این کتاب شش فصل کوتاه را در بر می گیرد که شامل موارد زیر است:

  •  محرک ها و فرصت ها در تجارت مدرن دیجیتال (فصل 1)
  •  چگونگی تکامل محل کار دیجیتال و موارد کلیدی استفاده از آن (فصل 2)
  •  تجربه مشتریان در یک دنیای دیجیتال سیار (فصل 3)
  •  نحوه ایجاد یک استراتژی دیجیتال برای سازمان شما (فصل4)
  •  نحوه گسترش راه حل های تعاملی و ارتباطی در کسب و کار دیجیتال (فصل 5)
  •  ویژگی ها و قابلیت های الزامی که شما برای مشارکت در تحولات دیجیتال باید داشته باشید (فصل 6)


خلاصه کتاب تحول دیجیتال
کسب وکار دیجیتال، کاربردی از فناوری جهت ساخت مدل های عملیاتی جدید، روندها، نرم افزارها و سیستم هایی است که همگرایی بیشتر بین مردم، کسب و کارها و سایر ذینفعان را ایجاد میکند. این پیشرفت ها فرصت های خدمات و تولید جدیدی را ایجاد می نماید. همچنین باعث تحول در عملیات تجاری، افزایش توان شرکت ها برای درآمد بیشتر، مزایای رقابتی و دستیابی به کارایی بیشتر می شود.
مزیت رقابتی، مبتنی بر استفاده فوری از فرصت ها توام با سازگاری سریع تغییرات در بازار یا صنایع مربوط به یک سازمان است. آنهایی که می توانند به چنین سطحی از زبردستی برسند، در این رقابت حرکت جهشی خواهند داشت. در حالی که دیگران برای بقای خود در کشمکش خواهند بود. بنابراین دیجیتال سازی- فرآیند گذار به کسب وکار دیجیتال - باید در صدر لیست اولویت های رهبران فناوری اطلاعات و کسب و کارها قرار گیرد.
رهبران بازار فقط کسانی نیستند که بهترین تولید، پایین ترین قیمت یا حتی بهترین افراد را داشته باشند. امروزه برای رهبری بازار در هر صنعتی توانایی استفاده سریع از فرصت ها در تغییر فوری بازار نیاز است.
این همیشه صحیح است، اما تغییر در رهبری بازار طی دهه های گذشته رخ داده است. برای مثال در دهه 1980 خرده فروشان بیگ باکس  به طور کامل مدیریت موجودی در سازمان های خرده فروشی را بازتعریف کردند. با این حال، این کار برای تاثیرگذاری دو دهه به طول انجامید و نه تنها صنعت خرده فروشی بلکه تمام زنجیره ارزش میبایست به طور کامل درک و بازنگری میگردید.
امروزه سازمان های دیجیتالی در کمتر از پنج سال همان تاثیر را می گذارند.
تغییر به سوی بانکداری دیجیتال، تصور رایج از شعبه های فیزیکی با کارمندان مستقر در آن را از بین میبرد. امروزه شعب بانک ها در هر جایی وجود دارد. پاسخگوی مجازی ATM مفهوم پیشرفته ای از ATM است که به اشخاص اجازه تعامل از طریق ویدیو را در زمان دلخواه مشتری می دهد. این کار نیاز به حضور پاسخگوی انسانی در بانک ها را برطرف می سازد.
تحول دیجیتال در صنعت ساخت وتولید تغییر اساسی ایجاد خواهد کرد. مشتریان قادر خواهند بود با ترکیب افزودنی ها یا ساخت مجازی  و چاپ سه بعدی ، محصول خود را سفارش دهند یا حتی طراحی کنند. «ساخت هوشمند» اینترنت اشیا (IoT) را به کار می گیرد تا از طریق ارتباط دستگاه ها و تجهیزات با یکدیگر مداخله انسان را به حداقل رسانده و بهره وری و تولید را بهبود دهد.
کلید موفقیت در عصر دیجیتال اطمینان از سطح بالای تعهد کارکنان است. یک کارمند متعهد به کارمندی که سرمایه عاطفی شرکت به حساب می آید، بسیار انگیزه می دهد و باعث ارائه نوآوری می شود. متاسفانه تحقیق اخیر گلاپ و ZK نشان می دهد که تنها 13 درصد کارکنان متعهد هستند.
تحولات در اقدامات شغلی مدرن فراتر از تطبیق با نیازهای شخصی و اختیارات کار در خانه، حرکت کرده است. کارمندان انتظار روش های جدید کاری را دارند. مثلا اینکه بتوانند از یک کافی شاپ یا محلی دیگر وارد شبکه شوند و یا دفتر کاری در خانه داشته باشند. یا حتی فراتر از آن مایلند که همه کار خود را با یک گوشی هوشمند انجام دهند. شواهد محکمی وجود دارد که در دهه گذشته کارمندانی که گهگاه اجازه کار در خانه را داشته اند موجب بهره وری بالاتری شده اند. اما بسیاری از مشاغل و مدیران هنوز در برابر این مدل کاری جدید مقاومت می کنند.
امروزه در محیط های فرارقابتی، تجربه مشتریان یک مزیت کلیدی به حساب می آید. بیش از هر زمان دیگری این تجربه از طریق تعاملات دیجیتالی شکل می گیرد. در حالی که هنوز بیشترین ارتباطات مشتریان به صورت شنیداری است، اما اکنون آنان بسیار بیش از قبل به روش های دیجیتال مانند ایمیل، پیام متنی، چت و رسانه های اجتماعی تکیه می کنند. برای مثال فورستر  ادعا می کند که استفاده از گزینه های خودمحور وب در سال 2014 تا 76 درصد افزایش یافته است. 58 درصد از مصرف کنندگان چت آنلاین، 38 درصد پیام رسانی متنی و 37 درصد توییتر را انتخاب کردند.
تحول به سوی یک کسب و کار دیجیتال باید در صدر اولویت های رهبران تجاری و فناوری اطلاعات قرار گیرد. در مورد بسیاری از سازمان ها هیئت مدیره که عامل موفقیت طولانی مدت یک کسب و کار است، آغازگر تغییرات دیجیتال به منظور ایجاد ماهرانه زیربنایی است که شرکت را قادر می سازد به سرعت با روندهای تجاری در حال پیشرفت هماهنگ شود.
وقتی صحبت از تحولات دیجیتال می شود این به معنی «دکمه آسان» نیست.


کتاب تحول دیجیتال را به چه کسانی پیشنهاد میکنیم ؟
گفته می شود که فرضیات بیشتر، عمر بی فایده آن ها را بیشتر می کند، اما با این حال ما تعداد کمی از آن ها را مد نظر قرار می دهیم. ما دراصل فرض می کنیم که شما یک مدیر اجرایی یا به نوعی، عضوی از یک تیم یک کسب و کار یا سازمان هستید. شما می خواهید با استفاده مبتکرانه از فناوری های ارتباطی و تعاملی، روش هایی برای بهبود تجربه دیجیتال مشتریان و کارمندانتان بیابید. همچنین فرض می کنیم که شما لزوما یک متخصص فناوری اطلاعات (فناوری اطلاعات ) نیستید. ما همه سرواژه های مبهم (مانند فناوری اطلاعات ) را برای شما تشریح می کنیم. اما حتی اگر یک خواننده متخصص هم باشید، باز هم طالب خواندن این کتاب خواهید بود. زیرا بهتر است با ضروریات تحولات دیجیتال آشنا شوید.
خواندن کتاب تحول  دیجیتال به تمامی فعالین حوزه کسب وکار ، دانشجویان و اساتید ، مدیران ارشد و عملیاتی ، اقتصاد دان ها ،  پژوهشگران ، استارت آپ ها و فین تک ها توصیه میگردد .

در باره مهران باوند سوادکوهی
ایشان دانش آموخته در حوزه های نرم افزار ، MBA و DBA  مدیریت استراتژیک ازمدرسه کسب وکار ادینبورگ دانشگاه هریوت وات ودارای سوابق مدیریت و عملیاتی از سال 1369  در پروژه های متوسط و بررگ در صنایع مختلف و ملی است . مدیریت پرو|ژه  و فعالیت در حوزه هایی مانند ERP ، معماری سازمانی ، برنامه ریزی استراتژیک ، تحول دیجیتال ، بانکداری دیجیتال ، مهندسی سازمان ، توسعه کسب وکارهای داخلی و خارجی و چاپ کتب مختلف مدیریتی و فناوری اطلاعات از جمله افتخارات ایشان است .
جملاتی از کتاب تحول دیجیتال
کسب وکار دیجیتال، کاربردی از فناوری جهت ساخت مدل های عملیاتی جدید، روندها، نرم افزارها و سیستم هایی است که همگرایی بیشتر بین مردم وکسب و کارها وسایر ذینفعان را ایجاد مینماید. این پیشرفت ها، فرصت های خدمات و تولید جدیدی را ایجاد می نمایند. همچنین باعث تحول در عملیات تجاری، افزایش توان شرکت ها برای درآمد بیشتر، مزایای رقابتی و دستیابی به کارایی بیشتر می شود.
کسب وکار دیجیتال، کاربردی از فناوری جهت ساخت مدل های عملیاتی جدید، روندها، نرم افزارها و سیستم هایی است که همگرایی بیشتر بین مردم، کسب و کارها و سایر ذینفعان را ایجاد میکند. این پیشرفت ها فرصت های خدمات و تولید جدیدی را ایجاد می نماید.
مزیت رقابتی، مبتنی بر استفاده فوری از فرصت ها توام با سازگاری سریع تغییرات در بازار یا صنایع مربوط به یک سازمان است. آنهایی که می توانند به چنین سطحی از زبردستی برسند، در این رقابت حرکت جهشی خواهند داشت. در حالی که دیگران برای بقای خود در کشمکش خواهند بود.
رهبران بازار فقط کسانی نیستند که بهترین تولید، پایین ترین قیمت یا حتی بهترین افراد را داشته باشند. امروزه برای رهبری بازار در هر صنعتی توانایی استفاده سریع از فرصت ها در تغییر فوری بازار نیاز است.
سازمان هایی مانند آمازون  که در عصر اینترنت متولد شدند این صنعت سنتی را متحول کردند. برخی از کسب وکارها به سرعت سازگار شدند و در صحنه رقابت ماندند. در حالی که سایرین نتوانستند و برای ماندگاری خود دچار مشکل شدند. اینترنت برای هر کاری که ما انجام می دهیم جامع و فراگیر است.

%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

نظرات کاربران

×
راهنمای نقد و نظر برای کتاب:

برداشت شما از محتوای کتاب چیست؟ مانند یک کارشناس نظر دهید. به نظرات کوتاه مثل خوب عالی و...چین تعلق نمی گیرد

*امتیاز دهید
Captcha
پاک کردن
برچسب ها