×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز

کتاب های انتشارات جمال

لیست کتابهای منتشر شده توسط جمال را در زیر مشاهده کنید

انتشارات جمال

انتشارات جمال با مدیریت حجه الاسلام علیرضا سبحانی نسب، با تاسیس درسال 1378، قریب 20 سال است در میان ده ها انتشاراتی که در ایران به چاپ کتاب های کودک و نوجوان می پردازند یکی از انتشارات های موفق محسوب می شود حوزه کتاب کودک یکی از پر طرفدارترین حوزه های کتاب است که در شکل گیری فرهنگ اجتماعی نقش بسزایی ایفا می کند و نشر جمال با دغدغه پرورش دینی کودکان شروع به فعالیت کرده است. تاکنون دست کم 1565 عنوان کتاب به چاپ رسانیده است. کمبود کتاب های مربوط به حوزه کودک که بتواند ضمن تبيين فرهنگ دینی با آموزش های ساده و دلنشین برای آنان همراه باشد این نشر را به سمت و سوی کار برای کودکان و نوجوان برده است. در مواردی نیز مستقیما به نشر آثار روانشناسی کودک  و نحوه تربیت کودک اقدام کرده است.

کتاب های نجوای منتظران، دختری به نام خلاف، گریز از گناه، فرشتگان زمین و مصابیح الجنان از آثار این نشر است.

اگرچه این انتشارات در حوزه کتاب های بزرگسال نیز تاکنون بیش از هفتصد عنوان کتاب را روانه بازار کرده است که موضوعات همگی آنان در زمینه های مذهبی است اما رویه مهم تر آن بر نشر آثاري با محتوای مذهبی و آموزش دینی یا گاهی ادبی در رده های سنی کودک و نوجوان است و بعضی از آن ها بارها تجدید چاپ شده است.

 

لینک کوتاه

http://ketabch.in/p/265