×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز

کتاب های انتشارات فاتحان

لیست کتابهای منتشر شده توسط فاتحان را در زیر مشاهده کنید

انتشارات فاتحان

انتشارات فاتحان ناشر کتاب های حوزه دفاع مقدس است که در سال 1388 تاسیس شد. علي ناظری مدیریت این نشر و از سرداران دفاع مقدس است که رئیس هیئت مدیره مجمع ناشران دفاع مقدس نیز می باشد.  اغلب آثار نشر فاتحان به نام «فاتحان» مزین شده است.

آثاری چون سرباز سال های ابری خاطرات عبدالحسن بنادری، دژ اسطوره ای: روایت شلمچه، قمقمه های تشنه روایت فکه، عباس دست طلا و حزب دیالمه از آثار این نشر است که در خصوص شهدای مردمی، اصناف، ورزشکاران شهید و غيره نوشته شده است. از موارد قابل توجه در آثار این نشر ترجمه هایی است که با نام فاتحان از نویسندگان خارجی چاپ شده است. از جمله کتاب فاتحان نوشته دیدوید مکی است. همچنین این نشر در زمینه نشر آثار نویسندگان شهرستانی نیز فعالیت خوبی داشته است. یکی ازاقدامات جذاب این نشر، چاپ ده ها عنوان کتاب داستانی با محوریت شهدا بوده است.

فاتحان تاکنون 235 عنوان کتاب روانه بازار کرده است و در نمایشگاه های مختلف از جمله نمایشگاه کتاب تهران، هر ساله عموما با چندین جلد کتاب جديد حضور فعال دارد. نشر فاتحان در سال 1398 با 96 عنوان کتاب در نمایشگاه کتاب تهران شرکت کرده بود.

 

لینک کوتاه

http://ketabch.in/p/167