×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز

کتاب های انتشارات ماه آوا

لیست کتابهای منتشر شده توسط ماه آوا را در زیر مشاهده کنید

انتشارات ماه آوا

ماه آوا یک موسسه فرهنگی و نشر آثار صوتي است که با مدیریت راضیه بني هاشمی، در زمینه های مختلف سرگرمی و دانشگاهی و غیره به انتشار کتاب، پادکست، نمایشنامه ها و غیره فعالیت دارد.

امروز یکی از مهمترین نیازهای جامعه که به سمت مشغله بیشتر افراد کتابخوان، فرصت کمتر برای مطالعه و غیره پیش می رود شنیدن کتاب است. مهم تر از این گویندگان حرفه ای هستند که بتوانند محتوای کتاب ها را به شکل دلنشین و گویا و به درستی منتقل کنند و در این آشفتگی بازار کتاب های صوتی مرهمی بر درد نویسندگان کتاب و متقاضیان کتب صوتی باشند.

این انتشارات با توجه به وضعیت امروز آثار صوتي در فضاهای مجازی سعی دارد تا کیفیت برتر آثار خود را در اولویت قرار دهد.

نشرماه آوا با تکیه بر گویندگان عموما مطرح خود در سال 1396 آغاز به فعالیت کرده است، گویندگان این نشر از بهترین گويندگان راديو نمایش و دوبلورهاي حرفه ای و فعال و حتی بازیگران مشهور و پر طرفدار سینما و تلویزیون می باشند.

آثار این نشر همچون: دختری که رهایش کردی، تعالیم آبراهام، جاسوس، کاساندرای زیبا و آویشن قشنگ نیست در حوزه های بزرگسال و کودکان و نوجوان تولید می شود و گام مهمی در راستای علاقه مند کردن طيف وسیع تری از جامعه به فرهنگ مطالعه شنیداری برداشته است.

 

لینک کوتاه

http://ketabch.in/p/243