×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز
×
توجـه
برای استفاده از نسخه آی او اس به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را به خاطر نمی آورید؟" کلیک کنید.
دانلود از اپ استور

دانلود کتاب از اپلیکیشن کتابچین

×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای دریافت لینک دانلود شماره همراه خود را وارد کنید
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای مطالعه نمونه کتاب، ابتدا اپلیکیشن کتابچین را نصب نمایید.
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
مغز مردان

دانلود کتاب مغز مردان

مغز مردان
برای دانلود این کتاب و مطالعه هزاران عنوان کتاب دیگر، اپلیکیشن کتابچین را رایگان دانلود کنید.
%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

جزئیات
فهرست

نام کتاب : مغز مردان

نویسنده : لوآن بریزندین

ناشر : شلاک

مترجم : مهسا مقصودی

تعداد صفحات : 120 صفحه

شابک : 978-600-5227-88-8

تاریخ انتشار : 1391

رده بندی دیویی : 612/8

دسته بندی : علوم اجتماعی، فرهنگ و سبک زندگی, کتابهای روانشناسی, ازدواج و مسائل زناشویی

نوع کتاب : PDF

قیمت نسخه الکترونیک : 6700 تومان


معرفی کتاب

"مغز مردان" / بررسی فیزیولوژیکی رفتار مردانه
کتاب حاضر با عنوان اصلی (The male brain) اثری از لوآن بریزندین (Louann Brizendine) می باشد که با ترجمه ای از مهسا مقصودی، توسط انتشارات شلاک منتشر شده است.
مغز زنان و مردان از ابتداي شکل گیري داراي تفاوت هایی است که منجر به تفاوت هاي عاطفی، فکري و رفتاري زیادي در طول زندگی زنان و مردان می گردد. آشنایی ما با تفاوت هاي جنسیتی به این سبب حائز اهمیت است که فرهنگ و نحوه اي که آموخته ایم رفتار کنیم نقش بزرگی در جهت گیري هاي مغزمان ایفا می کنند. همان گونه که از نام کتاب برمی آید، این نوشته توصیفی است علمی از فراز و فرودهاي زندگی مردان و تلاشی است در جهت آشنایی بیش تر با فرایندهاي ذهنی و روانی مردان در جهت ارتقاء هرچه بیش تر سلامت خانواده ها و جلوگیري از تنش هاي بیهوده ناشی از بی اطلاعی در مورد روان مردانه. امید است مطالب این کتاب مردان را در به دست آوردن درك بهتري از انگیزش هاي عمیق درونی خود یاري رساند و به زنان کمک کند دنیاي مردانه را از زاویه دید جدیدي نظاره کنند . این گونه وارد دنیایی می شویم که زنان و مردان تفاوت هاي عملکردي مغزهایشان را خواهند شناخت و به جاي تبعیت کورکورانه از تکانه هاي غریزي، تصمیم گیري هاي سازنده تر و مؤ ثرتري در گزینش رفتارهاي خود خواهند داشت.

در بخشی از این کتاب می خوانیم:
"کیت واقعاً از جیک ناامید شده بود. او ترسیده و خشمگین بود. به این فکر می کرد که کجاي روش تربیتی اش اشتباه بود که باعث شده بود جیک کارهایی احمقانه و خطرناك انجام دهد. وقتی به دفتر من آمدند، دن گفت جیک طوري رفتار می کرد که خودش وقتی هم سن او بود رفتار می کرده است، ماجراجو. کیت گفت: جیک طوري رفتار می کند که گویی ما احمقیم! گویی او تنها کسی است که همه چیز را می داند . وقتی می خواهیم کاري کنیم که گوش دهد، فقط چشم هایش را می چرخاند و می گوید این سن بدي نیست و ما نمی توانیم بفهمیم مسایل امروزه چگونه هستند.
به خوبی می دانستم کیت چه احساسی دارد. پسر خودم معمولاً مرا متهم می کرد به این که از عصر دایناسورها هستم، زیرا به گف ته او، من چیزي در مورد موسیقی، مدل مو، لباس یا سایت هاي اینترنتی امروزي نمی دانستم . در هر نسلی نوجوانان نیاز دارند که عقاید والدینشان را به نفع عقاید خودشان رد کنند. زمانی که پسري شانزده یا هفده ساله است، به شدت به دنبال استقلال از والدینش است . تمام سلول هاي مغزي اش فریاد می زنند: مرا تنها بگذارید و بگذارید زندگیم را بکنم!"

فهرست مطالب

مغز پسرانه

مغز یک پسر نوجوان

بخش غریزی مغز

مغز یک پدر

دنیای مردانه: زندگی عاطفی مردان

مغز مردانه متکامل

مغز پسرانه

مغز یک پسر نوجوان

بخش غریزی مغز

مغز یک پدر

دنیای مردانه: زندگی عاطفی مردان

مغز مردانه متکامل

 

 

%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

نظرات کاربران

×
راهنمای نقد و نظر برای کتاب:

برداشت شما از محتوای کتاب چیست؟ مانند یک کارشناس نظر دهید. به نظرات کوتاه مثل خوب عالی و...چین تعلق نمی گیرد

*امتیاز دهید
Captcha
پاک کردن
parisa

کتاب خیلی خوبیه پیشنهاد میکنم حتما بخونید هم مغز زنانه هم مغز مردانه .برای یک زندگی به دور از تنش و درک متقابل مرد و زن قطعا مفید و موثر هست.

1401-03-08

Funny hunny

سلام چرا کتاب ترجمه شده نسبت به نسخه انگلیسی آن از حجم کمتری برخوردار است؟؟ ۱۲۰ صفحه به زبان فارسی و ۴۴۷ صفحه به زبان انگلیسی ????

پشتیبان سایت

سلام کتاب دقیقا به همانصورتیکه انتشارات در اختیار ما قرار دادند در کتابچین ارائه شده است

1401-01-31

محمدرضا

کتاب خوبی بود برای خانم ها تا بتوانند روش کار کرد مغز مرد ها را بدانند و بتوانند به طرز صحیح در هر موقعیت با آقایان برخورد کنند.

1400-10-25

ehsanmnzri

سلام. من این کتاب رو خریداری کردم، توی کتابخانه ی من هم اومده ولی وقتی روش کلیک میکنم فقط جلد کتاب نمایش داده میشه و هیچ صفحه ای برای مطالعه نمایش داده نمیشه

پشتیبان سایت

سلام برای مطالعه باید یکی از نرم افزارهای کتابچین رو نصب کنید و وارد حساب کاربری تون بشید.

1399-07-28

برچسب ها