دانلود کتاب ارتباط نامربوط نوشته مهرنوش صفایی از انتشارات نسل نو اندیش. این را با 1سوم قیمت نسخه چاپی در اپلیکیشن کتابخوان کتابچین بخوانید.
با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

جزئیات کتاب

فهرست

نام کتاب : ارتباط نامربوط

نویسنده: مهرنوش صفایی

ناشر : نسل نو اندیش

تعداد صفحات: 520 صفحه

شابک: 978-964-236-934-8

تاریخ انتشار: 1396

رده بندی دیوی: 8فا3/62

دسته بندی: رمان های ایرانی, کتابهای روانشناسی, داستان های آموزنده

رمان های ایرانی" کتابهای روانشناسی" داستان های آموزنده"

نوع کتاب: PDF

قیمت پشت جلد: 59900 تومان

قیمت نسخه الکترونیک: 18900 تومان


معرفی کتاب

فهرست مطالب

نظرات کاربران

راهنمای نقد و نظر برای کتاب:

برداشت شما از محتوای کتاب چیست؟ مطالعه کتاب را به دیگران توصیه میکنید؟ چرا و به چه کسانی؟ کدام بخش از کتاب نظر شما را جلب کرد؟ مانند یک کارشناس نظر دهید.

Captcha
پاک کردن
بعد از مدت ها از خوندن یک رمان ایرانی پشیمون نشدم . داستان خوبی بود و خوشبختانه قابل لمس بود ولی در بعضی از قسمت ها زیادی به جزئیات پرداخته شده بود که باعث کلافه گی خواننده میشد و بزرگترین ضعف این رمان داستانی بود که در دل داستان اصلی قرار داده شده بود و داستان اصلی را تحت شعاع قرار داده بود . واقعا طولانی بودن داستان فرعی حوصله سربر و خسته کننده بود و نویسنده میتونست به راحتی با خلاصه کردن و گفتن اصل مطلب داستان را کوتاه کند . در واقع حس میکنم نویسنده بیشتر بدنبال طولانی کردن داستان بوده و این باعث ضعف رمان شده . در کل داستان اصلی شخصیت پردازی خوبی شده بود و خارج از کلیشه بود که نقطه قوت این اثر بود . باز هم حاظرم رمان های دیگر این نویسنده را بخوانم بخصوص که متوجه شدم ایشان روانشناس هستند و شخصیت های مختلف روانی را در رمان تحلیل میکنند . با آرزوی موفقیت برای سرکار خانم مهرنوش صفایی .
1397-10-22
خوب است
1397-10-07

برچسب ها