×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز

دانلود کتاب از اپلیکیشن کتابچین

×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای دریافت لینک دانلود شماره همراه خود را وارد کنید
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای مطالعه نمونه کتاب، ابتدا اپلیکیشن کتابچین را نصب نمایید.
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
استرس کمتر، موفقیت بیشتر

دانلود کتاب استرس کمتر، موفقیت بیشتر

استرس کمتر، موفقیت بیشتر
برای دانلود این کتاب و مطالعه هزاران عنوان کتاب دیگر، اپلیکیشن کتابچین را رایگان دانلود کنید.
%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

جزئیات
فهرست

نام کتاب : استرس کمتر، موفقیت بیشتر

نویسنده : کلیر هریس

ناشر : نسل نو اندیش

مترجم : علی اکبر قاری نیت

تعداد صفحات : 184 صفحه

شابک : 978-622-220-016-9

تاریخ انتشار : 1398

رده بندی دیویی : 158/72

دسته بندی : موفقیت و انگیزشی, کتابهای روانشناسی

نوع کتاب : Epub

قیمت نسخه الکترونیک : 69900 تومان


معرفی کتاب

"استرس کمتر، موفقیت بیشتر" / چگونه با کاهش استرس می توانید بر تمام چالش ها چیره شوید و اهدافتان را تحق بخشید
کتاب حاضر با عنوان اصلی (Minimise stress,maximise success) اثری از کلیر هریس (Clare Harris) می باشد که با ترجمه ای از علی اکبر قاری نیت توسط انتشارات نسل نواندیش منتشر شده است.
اين كتاب، که پنج فصل دارد، به‌عنوان يك راهنماي رشد فردي راهبردهاي عملي و مؤثر را براي مقابله موفقیت‌آمیز با فشارهاي زندگي تجاري آموزش مي‌دهد. فصل اول در مورد تأثیر استرس محيط كار بر ماست و به ما مي‌گويد كه استرس چگونه هم بر بدن و هم بر روانمان اثر مي‌گذارد. همچنین نگاهي به علل معمول استرس در محيط كار مي‌اندازد و ياد مي‌دهد كه چگونه عوامل عمده استرس‌زا را ارزيابي کنیم. فصل دوم بر چگونگي تأثير استرس بر افكار، احساسات و رفتارمان و چگونگي تأثير معكوس آن بر سلامتي جسمی و آسايشمان تمركز دارد. در اين فصل ياد مي‌گيريم چگونه تفكراتمان را ابراز کنیم و چگونه به پيام‌هايي كه بدنمان براي‌مان مي‌فرستد، اعتماد كنيم. همچنین به‌طور مفصل درباره‌ موضوع تغيير صحبت مي‌كنيم؛ زيرا امروزه شرایط گروهي بسيار غيرقابل پيش‌بيني است. هرگاه بدانيم در خلال فرايند تغيير چه اتفاقي مي‌افتد، بهتر مي‌توانيم با هرگونه اتفاق ناگهاني مقابله كنيم. هرگاه بدانيم كه استرس بر ما چگونه تأثير مي‌گذارد، مي‌توانيم به دنبال راه‌حل‌هاي مناسب بگرديم. فصل سوم به پيشنهادهاي آزموده‌شده براي كمك به رفع استرس و بهبود آسايش و آرامش جسمي و روحي مي‌پردازد. در این فصل، درباره‌ اهميت كنترل تنفس، انتخاب ورزش مناسب، خوردن غذاي سالم و خواب شبانه‌ خوب مطالب مفيدي خواهيم آموخت. همچنين ياد مي‌گيريم كه چگونه از طريق افكار مثبت‌تر استرس روحي را برطرف كنيم، زندگي‌هاي كاري و خانوادگي‌مان را دوباره متعادل كنيم و يك راهبرد هدفمند براي رفع استرس ايجاد كنيم. فصل چهارم به ارائه‌ جواب‌هاي ويژه به مشكلات خاص، از جمله چگونگي مقابله و چيره‌شدن بر مشكلات معمولي، كه مديران در محيط كار با آن‌ها مواجه‌اند، اختصاص دارد. اين مشكلات ممكن است در رابطه با تصميم‌گيري، جسارت، مديريت زمان، واگذاري كارها و مزاحمت و آزار باشند. در اين فصل، يك‌سري روش‌هاي آزموده‌شده براي تسلط بر اين مشكلات ارائه شده است.

در بخشی از این کتاب می خوانیم:
"طبق تحقیقات دانشکده علوم پزشکی خواب در امریکا، هر شب بیش از صدمیلیون شهروند امریکایی نمی‌توانند خواب شبانه خوبی داشته باشند. قسمت تفکر مغزتان، قشر مخ جلویی، نیاز به خواب دارد تا بتواند نیروی هدررفته خود را در روز بازیابد. این قسمت مغز با هدایت و حفظ توجه، سخن‌گفتن، حافظه و توانایی‌ برای تفکر بدیع و انعطاف‌پذیر سروکار دارد. این‌ مهارت‌ها برای مدیریت کارآمد لازم‌اند. مرکز پژوهشی خواب لوق بوروق  در انگلستان دریافته است که کم‌خوابی به‌نحو چشمگیری بر فکر و بدنتان تأثیر می‌گذارد؛ درنتیجه توانایی تفکر شفاف و ارتباط خوب ما کاهش می‌یابد، آسان‌تر حواسمان پرت می‌شود، توانایی‌مان در اتخاذ تصمیمات انعطاف‌پذیر و قضاوت‌های منطقی و سریع تضعیف می‌شود، ظرفیتمان را برای اصلاح راهبرد هنگام تغییر اوضاع از دست می‌دهیم و بنابراین واضح است که برای انجام‌دادن کار در یک سطح مطلوب احتیاج داریم خوب بخوابیم."

فهرست مطالب

فصل اول. برای ما چه اتفاقی می افتد؟

فصل دوم. برای من چه اتفاقی می افتد؟

فصل سوم. چگونه می توانم به خودم کمک کنم؟

فصل چهارم. خودتان را بیشتر بشناسید

فصل پنجم. راه حل های منطقی

نتیجه گیری

%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

کتاب های دیگر انتشارات نسل نو اندیش

نظرات کاربران

×
راهنمای نقد و نظر برای کتاب:

برداشت شما از محتوای کتاب چیست؟ مانند یک کارشناس نظر دهید. به نظرات کوتاه مثل خوب عالی و...چین تعلق نمی گیرد

*امتیاز دهید
Captcha
پاک کردن
برچسب ها