×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز
×
توجـه
برای استفاده از نسخه آی او اس به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را به خاطر نمی آورید؟" کلیک کنید.
دانلود از اپ استور

دانلود کتاب از اپلیکیشن کتابچین

×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای دریافت لینک دانلود شماره همراه خود را وارد کنید
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای مطالعه نمونه کتاب، ابتدا اپلیکیشن کتابچین را نصب نمایید.
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
اسرار کنترل ذهن

دانلود کتاب اسرار کنترل ذهن

اسرار کنترل ذهن
برای دانلود این کتاب و مطالعه هزاران عنوان کتاب دیگر، اپلیکیشن کتابچین را رایگان دانلود کنید.
%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

جزئیات
فهرست
نقد و بررسی

نام کتاب : اسرار کنترل ذهن

نویسنده : سین. سیف (سودابه سیف هاشمی)

ناشر : نسل نو اندیش

تعداد صفحات : 120 صفحه

شابک : 978-964-236-910-2

تاریخ انتشار : 1396

رده بندی دیویی : 153/42

دسته بندی : کتابهای روانشناسی, خودشناسی و خودسازی, کتابهای هوش و حافظه

نوع کتاب : Epub

قیمت نسخه الکترونیک : 29900 تومان


معرفی کتاب

"اسرار کنترل ذهن" / پیام به ناخودآگاه ایجاد باورهای مثبت در ضمیر ناخودآگاه؛ مجموعه آثار صوتی کلی هاول

کتاب حاضر تألیفی از سودابه سیف هاشمی می باشد که با هدف بهبود کیفیت زندگی و جنبه های روان شناختی آن ، از سوی انتشارات نسل نواندیش منتشر شده است .

در این کتاب به معرفی برنامه های صوتی که دارای پیام های پنهانی برای تمامی افراد است،  پرداخته شده است . برنامه های صوتی پنهانی که بر روی صدای طبیعت  ، موسیقی ، امواج مغزی و ... سوار شده اند و شاید ناخودآگاه ما در بسیاری از موارد ، از آنها بی اطلاع باشد زیرا برنامه‌‌ریزی پنهان ذهن ناخودآگاه، با ارسال پیام‌های پنهان (Subliminal Message) به مغز انجام می‌شود. پیام‌هایی که در محدوده هوشیاری انسان نیست و بدون دیده یا شنیده شدن، با دور زدن ذهن خودآگاه، توسط مغز دریافت می‌شوند.

در بخشی از این کتاب می خوانیم :

" شما می‌توانید ذهن خود را برای موفقیت برنامه‌‌ریزی کنید. خود سازی، آرام سازی ذهن، رفع اضطراب و نگرانی هنگامی که با برنامه‌‌ریزی و اقدام آگاهانه نسبت به اهداف ترکیب شوند، مسیر موفقیت را بسیار هموار خواهند ساخت. فقط کافیست اطمینان حاصل کنید که همیشه بر اهداف خود متمرکز هستید.  این نخستین گام برای موفقیت شما خواهد بود. با گذشت زمان تغییرات را در خود مشاهده می‌کنید. می‌بینید که نسبت به گذشته آرام تر، صبورتر و دقیق‌تر شده اید. توجه به سلامت جسم و روح در شما ایجاد یا تقویت شده و برای رسیدن به اهداف تان آماده برنامه‌‌ریزی و اقدام هستید. در این حالت، انگیزه و تحرک لازم برای رسیدن به اهداف کوچک و بزرگ، کوتاه مدت و بلند مدت را در خود می‌یابید. می‌توانید در مورد برنامه‌های مهم زندگی تان عمیقاً فکر کنید و در تصمیم‌گیری‌ها، متفکرانه‌تر عمل کنید. تمام این‌ها چندین گام شما را به جلو برده‌اند و موفق به تکامل آگاهانه شخصی شده اید. حالا با برنامه‌‌ریزی و انتخاب صحیح تمرینات بیشتر می‌توانید گام‌های دیگری به سوی موفقیت بردارید. "

 

فهرست مطالب


پیشگفتار    
مقدمه    
فصل اول. پیام‌های پنهان    
فصل دوم. برنامه‌‌ریزی ضمیر ناخودآگاه با پیام‌های پنهان    
فصل سوم. برنامه‌‌ریزی پنهان از دیدگاه متخصصین و پژوهشگران    
فصل چهارم. برنامه‌های صوتی کنترل ذهن با پیام‌های پنهان    
فصل پنجم. دسته‌بندی برنامه‌های کاربردی کنترل ذهن    
فصل ششم. متن برنامه‌های راز ذهن کیهانی  

کتاب اسرار کنترل ذهن | ایجاد باورهای مثبت در ضمیر ناخودآگاه

کتاب اسرار کنترل ذهن اثر سودابه سیف هاشمی معروف به سین. سیف، یکی از برجسته ترین کتاب های روانشناسی بوده که نظر همه را به خود جلب کرده است. این کتاب به شما می آموزد چگونه به وسیله افکار مثبت بر مشکلات خود غلبه کنید و ریشه انرژی های منفی را بکنید. قبل از هر مسئله ای باید این افکار را شناسایی کنید تا بتوانید آنها را شکست دهید. در ادامه در خصوص کتاب اسرار کنترل ذهن بیشتر توضیح می دهیم.

کتاب اسرار کنترل ذهن در مورد چیست؟

هر روز افکار زیادی مانند گردباد در ذهن ما می گذرد اما ما از تاثیر آنها بی خبریم. افکار چه خوب چه بد بر زندگی انسان تاثیر گذاشته و آن را به ناکجا آباد می برد. خود را زمانی که در حال فکر کردن هستید به دام بیاندازید. جزء به جزء افکار خود را بررسی کنید و ببینید کدام قسمت آنها بر زندگی کنونی شما تاثیر گذاشته است. قطعا نیم بیشتری از فکرهایی که در سر دارید در حال رخ دادن هستند. برخلاف تفکر برخی، افکار منفی شما را بیشتر به دام انداخته و زندگیتان را دستخوش تغییرات سخت و طاقت فرسایی می کند.

چرا؟ چون ناخودآگاه آدمی، توانایی زیادی در جذب افکار منفی داشته و به سرعت شروع به منفی بافی می کند. اما راهکار چیست؟ چطور ذهن را به مت افکار مثبت سوق دهیم و اجازه ندهیم منفی ها در مسیرمان قرار گیرند. واضح است که کتاب اسرار کنترل ذهن، به تمام سوالات شما پاسخ می دهد و شما را در مسیری که دوست دارید قرار می دهد. در واقع این کتاب موجب تحول درونی شده و در راستای این تحول دنیای بیرون شما نیز تغییر خواهد کرد.

به همین دلیل است که این کتاب تاکید دارد که کائنات را دست کم نگیرید و به وسیله آنها انرژی مثبت خود را افزایش دهید. کائنات خداوند برای پرورش و تقویت حس های مثبت آفریده شده و اگر انرژی مثبت خود را از آنها طلب کنید قطعا به درخواست شما پاسخ خواهند داد. تازه این شروع داستان بوده و کتاب حرف های زیادی برای گفتن دارد.

جالب است بدانید ذهن ناخودآگاه انسان بدون اینکه به منفی یا مثبت بودن نگرش شما توجه کند، تمام اطلاعات را در خود ذخیره می کند. به همین دلیل است این کتاب تاکید دارد به جای افکار منفی، افکار مثبت را جایگزین کنید و خود را در دام نشخوارهای مغزی گرفتار نکنید. سعی کنید در تصمیم گیری، استدلال ها و ایده هایی که در ذهن می پرورانید، وسواس به خرج دهید تا هر فکری وارد ناخودآگاه نشود.

 

به قلم: فائزه رنجبران

%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

نظرات کاربران

×
راهنمای نقد و نظر برای کتاب:

برداشت شما از محتوای کتاب چیست؟ مانند یک کارشناس نظر دهید. به نظرات کوتاه مثل خوب عالی و...چین تعلق نمی گیرد

*امتیاز دهید
Captcha
پاک کردن
Parisa.m

خریدمش ولی هرکاری میکنم دانلود نمیشه نیازش دارم لطفا رسیدگی کنین????✨

پشتیبان سایت

با پشتیبانی تماس بگیرید تا شما رو راهنمایی کنند

1398-11-21

برچسب ها