×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز

دانلود کتاب از اپلیکیشن کتابچین

×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای دریافت لینک دانلود شماره همراه خود را وارد کنید
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای مطالعه نمونه کتاب، ابتدا اپلیکیشن کتابچین را نصب نمایید.
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
برنامه پرواز (راز واقعی موفقیت)

دانلود کتاب برنامه پرواز (راز واقعی موفقیت)

برنامه پرواز (راز واقعی موفقیت)
برای دانلود این کتاب و مطالعه هزاران عنوان کتاب دیگر، اپلیکیشن کتابچین را رایگان دانلود کنید.
%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

جزئیات
فهرست

نام کتاب : برنامه پرواز (راز واقعی موفقیت)

نویسنده : برایان تریسی

ناشر : شادن پژواک

مترجم : فریبا سبزچمنی

تعداد صفحات : 112 صفحه

تاریخ انتشار : 1393

دسته بندی : موفقیت و انگیزشی

نوع کتاب : Epub

قیمت نسخه الکترونیک : 10000 تومان


معرفی کتاب

"برنامه پرواز" / راز واقعی موفقیت
کتاب حاضر با عنوان اصلی (FLIGHT PLAN the Real Secret of Seccess) اثری از برایان تریسی (Brian Tracy) می باشد که با ترجمه ای از فریبا سبزچمنی، توسط انتشارات شادن پژواک منتشر شده است.
در دورانی عالی و شگفت‌انگیزی زندگی می‌كنیم. شمار زیادی از مردم  در هیچ زمان دیگری به اندازه امروز نتوانسته‌اند به خواسته های خود برسند و تردیدی نیست كه در ماه‌ها و سال‌های آینده وضع از این هم بهتر خواهد شد. وظیفه شما این است که در آنچه که اقتصاددانان (عصر طلایی بشر) نامیده‌اند، مشاركت فعالی داشته باشید. در دنیای ما همه می‌خواهند شاد، سالم، خوش‌اندام و ثروتمند  باشند و ترجیح می‌دهند در حداقل زمان ممكن و هر چه راحت‌تر به این خواسته‌ها برسند. در تمام طول تاریخ در واكنش به این خواسته بشر كه دنبال رضایت فوری است شمار كثیری از مردم و سازمان‌ها، فرمول‌های فریبنده، روش‌های خاص، راهكارهای درونی و رازهایی ارائه داده‌اند که با آن بتوان بدون تلاش به شادی و موفقیت دست پیدا كنیم.
هر سال یا هر دو سال یكبار كسی با كتابی نظیر راز از راه می‌رسد و مدعی می‌شود كه راهی ساده و سریع برای رسیدن به خوشبختی و پول زیاد وجود دارد. بر اساس آنچه در كتاب راز آمده تنها كاری كه باید بكنید این است اندیشه مثبت داشته باشید و افکار مثبت را تجسم کنید تا همه‌ی چیزهای خوبی را که می‌خواهید به زندگی خود جذب كنید. این ایده به نظر كسانی خوش می‌آید كه حاضر نیستند برای دست یافتن به آنچه که در زندگی ارزشمند است، تلاش زیادی بکنند. اما راز واقعی این است كه اصولا رازی وجود ندارد. تنها اصول فراگیر و حقایق بی‌نهایتی وجود دارند كه آنها را بارها و بارها در اعصار مختلف زندگی كشف و از نو كشف كرده‌ایم. سعادت، سلامتی و موفقیت تصادفی به دست نمی‌آید. بلكه حاصل طراحی مدبرانه هستند و تابع قانون آهنین علت و معلول هستند. این قانون می‌گوید: برای هر علتی، معلولی وجود دارد. در ضمن می‌گوید: برای هر معلولی علت یا عللی وجود دارند. این بدان معناست كه اگر كارهای بخصوصی بكنید به نتایج مشخصی می‌رسید. در انجیل آمده است که "هر چه را كشت كنید همان را برداشت خواهید کرد." اسحاق نیوتن گفت: برای هر عملی، عكس‌العملی به فراخور آن وجود دارد. در اینجا به قاعده ساده‌ای می‌رسیم. اگر شما كاری را كه افراد موفق می‌كنند را انجام دهید، هیچ عاملی نمی‌تواند مانع شود كه به همان نتایجی که آنها رسیده‌اند، برسید. معکوس آن نیز صدق می‌کند، اگركاری كه افراد موفق می‌كنند انجام ندهید هیچ عاملی  نمی‌تواند به شما كمك كند. موفقیت اتفاقی نیست. نتیجه‌ی بخت و اقبال نیست بلکه نتیجه‌ی طراحی است. نتیجه‌ی قانون علت و معلول است.
در بخشی از این کتاب می خوانیم:
"بايد هدفتان را به وضوح بشناسيد اما در فرايند رسيدن به آن انعطاف داشته باشيد. بدون توجه به اينكه به چه خوبي از قبل برنامه‌ريزي و سازماندهي مي‌كنيد شرايط پیش‌بینی نشده شما را مجبور مي‌كنند كه در برنامه‌هايتان بارها و بارها تجديد نظر كنيد. اما شما بايد آمادگي آن را داشته باشيد كه قدم اول را برداريد.
خوشبختانه هميشه مي‌توانيد به قدر كافي نقاط دور دست را ببينيد تا بتوانید قدم اول را برداريد طبیعت بذله‌گو است و روی مسیر شما پارچه‌ای کشیده است. وقتي درباره هدفي تصميم مي‌گيريد طبيعت پا عقب می‌کشد و اولين قدم را به شما نشان نشان خواهد داد. این یک آزمون است. طبیعت با نشان دادن قدم اول تعیین می‌کند که آیا شما در راه رسیدن به هدفتان حقیقتا مصمم هستید یا نه.
وقتي با ايمان و اعتقاد قدم برداريد حتي اگر بتوانيد تنها يك قدم پيش روي خود را ببينيد، طبيعت نتيجه خواهد گرفت كه شما جدي هستيد و آنگاه قدم بعدي را به شما نشان خواهد داد. وقتی آن گام را برداشتید، طبیعت باز قدم بدی را به شما نشان خواهد داد. همیشه قادر خواهید بود یک گام به سمت جلو را ببینید و آنگاه که آن قدم را بردارید فاصله های بعدی را خواهید دید تا به پیش بروید."

فهرست مطالب


برنامه ي پرواز راز واقعي موفقيت
مقدمه    
فصل اول: مقصد خود را انتخاب كنيد    
فصل دوم: گزينههاي پرواز خود را مرور كنيد    
فصل سوم: برنامه پرواز خود را بنويسيد    
فصل چهارم:  براي سفر خود آماده شويد    
فصل پنجم: با تمام نيرو به حركت درآييد    
فصل ششم: براي برخورد با اختلال برنامه بريزيد    
فصل هفتم: اصلاحات دائم انجام بدهيد    
فصل هشتم: يادگيري و پيشرفت خود را شتاب دهيد    
فصل نهم: ذهن برتر خود را فعال كنيد    
فصل دهم: از ميانبرها و سرابهاي ديگر اجتناب كنيد    
فصل يازدهم: بر هراسهاي خود مسلط شويد    
فصل دوازدهم: مداومت به خرج دهيد تا موفق شويد    
نتيجه‌گيري   

%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

نظرات کاربران

×
راهنمای نقد و نظر برای کتاب:

برداشت شما از محتوای کتاب چیست؟ مانند یک کارشناس نظر دهید. به نظرات کوتاه مثل خوب عالی و...چین تعلق نمی گیرد

*امتیاز دهید
Captcha
پاک کردن
زهراملکی

یه کتاب انگیزشی عااالی پر از برنامه های عالی برای موفقیت توصیه میکنم حتما در برنامه مطالعاتی تون داشته باشینش????

1401-03-27

جعفر متنی

خوب و عالی

1399-02-14

برچسب ها