×

جستجو

×

دسته بندی ها

دانلود کتاب از اپلیکیشن کتابچین

×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای دریافت لینک دانلود شماره همراه خود را وارد کنید
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
تنهایی به خاطر عشق

دانلود کتاب تنهایی به خاطر عشق

تنهایی به خاطر عشق
برای دانلود این کتاب و مطالعه هزاران عنوان کتاب دیگر، اپلیکیشن کتابچین را رایگان دانلود کنید.
%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

جزئیات
فهرست

نام کتاب : تنهایی به خاطر عشق

نویسنده : هانری آردل

ناشر : فانوس دنیا

مترجم : دنیا مملکت دوست

تعداد صفحات : 230 صفحه

شابک : 978-600-96302-1-9

تاریخ انتشار : 1397

رده بندی دیویی : 912/843

دسته بندی : رمان های خارجی, داستان های آموزنده

نوع کتاب : Epub

قیمت پشت جلد : 20000 تومان

قیمت نسخه الکترونیک : 10000 تومان


معرفی کتاب

"تنهایی به خاطر عشق"
کتاب حاضر اثری از هانری آردل (Henri Ardel) می باشد با ترجمه ای از دنیا مملکت دوست ، توسط انتشارات فانوس دنیا منتشر شده است.
هانری آردل با نام مستعار برت آبراهام در چهارم ژوئن 1863 در شهر پاریس متولد و در سال 1938 در همین شهر دیده از جهان فروبست. او نویسنده رمان‌های احساسی زنانه است که همچون بسیاری از نویسندگان معاصر خود از نام مستعار مردانه مثل لئودارتی استفاده می‌کرد. هانری آردل یک نویسنده کاتولیک و اهل فکر و اندیشه بود. او در سال 1934 جایزه‌ی«پری مونتیون» را به خاطر نگارش کتابش به نام «قلب شکاک» به دست آورد. خواهرش ماری - لوئیز متولد دهم مه 1877 نیز یک نویسنده بود، او پس از مرگ خواهرش نام مستعار کولت هانری  آردل را انتخاب کرد. آثار هانری آردل شامل سه داستان کوتاه و 33 رمان است که بارها تجدید چاپ شده‌اند. داستان در رابطه با یک دختر زیبا ست که به دلیل ورشکستگی پدرش مجبور می شود به عنوان معلم سرخانه در منزل یک دوک زندگی کند. آنچه در ادامه این اتفاقات رخ می دهد محتوای این داستان فرانسوی است.
در بخشی از این کتاب می خوانیم :
"پیشخدمت او را به داخل یک سالن راهنمایی کرد و خودش آنجا را ترک کرد و دختر جوان را در آن سالن کوچک که پرده‌های ضخیمش آنجا را تاریک کرده بود تنها گذاشت. فضای تاریک و روشن سالن با دکوراسیون شیک آنجا هماهنگی نداشت. اما رنگ روشن مبلمان عتیقه ابریشمی با رنگ‌آمیزی صندلی‌های راحتی و نیز با کوسن‌های روی کاناپه و رنگ پارچه‌ی روی پیانو و رومیزی‌ها کاملاً با هم جور می‌آمد. بر روی دیوار روبروی بخاری تصویر زنی مومشکی با چهره‌ای زیبا ولی بی‌روح به چشم می‌خورد که شانه‌های لختش در زیر لباس ساتن روشن خودنمایی می‌کرد... در یک‌طرف پیانو عکس دختربچه‌ای با صورتی لاغر و چشمانی سیاه درشت و دهانی غنچه مانند که لباس کولی‌ها را بر تن داشت قرار داشت. در نگاهش ازیک‌طرف شور و شعف و از طرف دیگر غم و اندوه موج می‌زد. ژیسلن برای مدتی به این عکس خیره شد. زمان همین‌طور می‌گذشت ولی اثری از مادام دو مولد نبود. ژیسلن از خود پرسید که آیا مادام دو مولد او را به حضور خواهد پذیرفت. در این افکار بود که ناگهان صدای خش‌خش پیراهن ابریشمی به سؤالش پاسخ داد. در باز شد و دختر جوان در برابرش زن نسبتاً چاقی را دید که هنوز ردپایی از زیبایی گذشته در چهره‌اش دیده می‌شد. او در آن لباس ابریشمی گل‌دار به زنان دوران قدیم شباهت داشت. او پودر زیادی به صورتش زده بود و سفیدی صورتش لبان ارغوانی و چشمان سیاهش را بیشتر نمایان می‌ساخت."

فهرست مطالب

این کتاب فهرست ندارد.

%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

نظرات کاربران

×
راهنمای نقد و نظر برای کتاب:

برداشت شما از محتوای کتاب چیست؟ مطالعه کتاب را به دیگران توصیه میکنید؟ چرا و به چه کسانی؟ کدام بخش از کتاب نظر شما را جلب کرد؟ مانند یک کارشناس نظر دهید.

*امتیاز دهید
Captcha
پاک کردن
برچسب ها