×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز

دانلود کتاب از اپلیکیشن کتابچین

×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای دریافت لینک دانلود شماره همراه خود را وارد کنید
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای مطالعه نمونه کتاب، ابتدا اپلیکیشن کتابچین را نصب نمایید.
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
حرف بزن تا برنده شوی

دانلود کتاب حرف بزن تا برنده شوی

حرف بزن تا برنده شوی
برای دانلود این کتاب و مطالعه هزاران عنوان کتاب دیگر، اپلیکیشن کتابچین را رایگان دانلود کنید.
%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

جزئیات
فهرست
نقد و بررسی

نام کتاب : حرف بزن تا برنده شوی

نویسنده : برایان تریسی

ناشر : شادن پژواک

مترجم : فریبا سبزچمنی

تعداد صفحات : 176 صفحه

تاریخ انتشار : 1394

دسته بندی : موفقیت و انگیزشی

نوع کتاب : Epub

قیمت نسخه الکترونیک : 15000 تومان


معرفی کتاب

"حرف بزن تا برنده شوی" / چگونه در هر موقعیتی قدرتمند ظاهر شویم
کتاب حاضر با عنوان اصلی (SPEAK TO WIN) اثری از برایان تریسی (Brian Tracy) می باشد که با ترجمه ای از فریبا سبزچمنی، توسط انتشارات شادن پژواک منتشر شده است.
توانایی شما در صحبت کردن با مخاطبان برای موفقیت تان ضروری است. خوب صحبت کردن هم ممکن است احترام و توجه دیگران را به دنبال داشته باشد، به ارزش شما  در جمع می افزاید و توجه افرادی را که می توانند به شما  کمک و دریچه هایی به روی تان باز کنند، جلب می کند. توانایی خوب صحبت کردن، به دیگران ثابت می کند که شما با استعدادتر و باهوش تر ازکسانی هستید که نمی توانند به خوبی شما صحبت کنند. ارزشمندترین دارایی شما ذهن تان است. یکی از گران بهاترین مهارت های شما توانایی خوب فکر کردن و بیان واضح منظورتان است.
این مهارت بیش از هر مهارت دیگری به کسب منافع بیشتر و پیشرفت شما کمک می کند. به علاوه، تنها راه نشان دادن تسلط به یک موضوع، ابراز واضح افکار و ایده ها به صورت شفاهی و کتبی است. وقتی شما خوب صحبت می کنید مردم می گویند: "او می داند درباره چه چیزی صحبت می کند. " خبر مسرت بخش این است که ذهن شما مثل ماهیچه است، یعنی هرچه بیشتر از آن استفاده کنید قوی تر و کارآمدتر می شود. سازماندهی قبلی افکار و کلمات باعث می شود شما به آنچه می گویید و نحوه بیان آن دقت و توجه کنید. برنامه‌ریزی، آمادگی و ایراد سخنرانی ها شما را مجبور می کند از ذهن تان بیشتر استفاده کنید، بنابراین این عمل شما را باهوش تر می کند.

در بخشی از این کتاب می خوانیم:
"مهم ترین مسأله درباره برقراری ارتباط این است که این کار هیچ ضرری ندارد. برای تسلط بر هنر صحبت کردن و فن بلاغت باید آمادگی یادگیری و تمرین به صورت مکرر، به مدت چندین ماه، یا حتی چندین سال داشته باشید. هیچ راه میانبری هم وجود ندارد. به علاوه، باید به یاد داشته باشید که آمادگی حالتی است که افراد معمولی را از افراد برجسته مجزا می کند. پس زمانی را برای افزایش منطق، انتخاب واژه-هایتان و اقدام برای رسیدن به اهداف مخاطبان تان اختصاص دهید. تمرین را فراموش نکنید. هر مصراع جدیدی از شعری که به یاد می آورید و از حفظ می خوانید، هر تک گویی که با صدای بلند روبه رو می شوید، هر سخنرانی که با او برخورد می کنید و هرگونه انتقاد، توانایی شما را برای این که خودتان هم به سخنرانی ماهر تبدیل شوید، افزایش می دهد. هیچ محدودیتی وجود ندارد."

فهرست مطالب

 چگونه در هر موقعيتي قدرتمند ظاهر شويم
مقدمه    
فصل اول: هنر صحبت کردن و فن بلاغت    
فصل دوم : برنامه ريزي و آمادگي، تسهيل شده است    
فصل سوم: اعتماد به نفس وتسلط ذهني    
فصل چهارم: در رويارويي با همه مخاطبان،قوي باشيد    
فصل پنجم: تسلط بر سخنراني در گروههاي کوچک    
فصل ششم: تسلط در جلسات و مذاکرات در گروههاي کوچک    
فصل هفتم: تسلط به تريبون    
فصل هشتم: تسلط صوتي؛ تکنيکهاي قوي صدا    
فصل نهم: ترفندهاي تجارت؛ تکنيک هاي سخنرانان برتر    
فصل دهم: کنترل محيط    
فصل يازدهم: سخنراني را با موفقيت تمام کنيد؛ مخاطبان را مشتاق رها کنيد    
فصل دوازدهم: سخنرانيهاي ترغيب کننده تجاري   

چطور می توانیم خوب حرف بزنیم و سخنران ماهری باشیم؟ چاره چیست؟

بسیاری از افراد از صحبت کردن در جمع ترس و واهمه  دارند. درواقع، صحبت کردن در جمع یکی از چالش های بزرگ زندگی شان است که حتی فکر به آن هم بدنشان را   می لرزاند. اما واقعیت این است که صحبت کردن و حرف زدن با دیگران یکی از راه های مهم است که می توان توجه دیگران برای نشان دادن مهارت های ذاتی شما و دانش تان دانست.

از جمله بعضی عناوین فصل های این کتاب شامل هنر صحبت کردن و فن بلاغت ، اعتماد به نفس وتسلط ذهنی، در رویارویی با همه مخاطبان، قوی باشیدتسلط بر سخنرانی در گروه های کوچک،تسلط به تریبون ، تحت تاثیر قرار دادن مخاطبان زیاد و.....

همه آن چیزی که در کتاب حرف بزن تا برنده شوی قراره بخونید و بیاموزید این است که حرف زدن، یا به عبارتی زیبا حرف زدن، می تواند باعث ایجاد حس احترام و توجه به شما شود.

توانایی تکلم زبان بدن  مهم ترین ابزار ارتباطی انسان می باشد. ما انسان ها با زبان خودمان می توانیم با محیط بیرون ارتباط برقرار کنیم و آنچه که درونمان است را به محیط اطراف و مخاطبمان انتقال دهیم.هم چنینارزشمندترین ابزار برای بروز دادن استعدادها و توانایی هایمان زبان می باشد. اگر توانایی هایتان در حد عالی باشد اما نتوانید به درستی آنها را بیان کنید، ارزش کمتری نسبت به کسی که توانایی سخن گفتن بیشتری نسبت به شما دارد خواهید داشت.

 

حرف بزن تا برنده شوی

 

تریسی در کتاب حرف بزن تا برنده شوی، راه حل های ساده، جذاب و درعین حال کاربردی  را با شما به اشتراک گذاشته است.این کتاب در دوازده فصل نوشته شده است و هرفصل به یک راه حل و ترفند برای افزایش سطح توانایی تلکم اختصاص دارد.این کتاب یک کتاب کاملا کاربردی در حوزه مهارت های فردی است و اگر در برقراری مهارت های کلامی مشکل دارید و قوی نیستیدید، بسیار کمک کننده و راهگشا خواهد بود

کتاب حرف بزن تا برنده شوی،به ما می آموزد که چگونه مهارت روبه رو شدن با یکی از چالش های مهم زندگی یعنی توانایی صحبت کردن و سخنرانی را داشته باشیم. این به طرز محسوسی توانایی سخنرانی و مهارت تکلم تان را افزایش و از شما یک سخنور حرفه ای خواهد ساخت.

تریسی در این کتاب به شما خواهد آموخت که شما حتی اگر در زمینه مورد بحث صددرصد توانایی داشته باشید، اما  توانایی انتقال درست دانش تان از دریچه زبان نداشته باشید، درواقع توانا نخواهید بود. شما باید بتوانید با انتقال درست مفاهیم موردنظرتان به دیگران، برتری خود را به نمایش بگذارید تا بتوانید به موفقیت برسید. باید بدانید زبان و مهارت سخنرانی، یکی از مهم ترین ابزارهای طی کردن مسیر موفقیت و دستیابی به اهداف است.

برایان تریسی در این کتاب ، مرحله به مرحله به شما نشان می دهد برای این که در هر شرایطی در سخنرانی موفق باشید چگونه شهامت، اعتماد به نفس و کارایی تان را افزایش دهید.

در آن به شما یاد خواهد داد که چطور درونیات خودتان را به سادگی و با تسلط کامل به دیگران منقل کنید

از خصوصیات این کتاب  نثر تریسی ساده و روان است و بیان مثال های ملموس و ارائه روایت های گیرا و تطبیق آن با مباحث مطرح شده می باشد.

این کتاب هم چنین دارای نسخه صوتی  با صدای دلنشین محمد یزدانی در همین سایت موجود است

به قلم: نفیسه علیزاده

 

%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

نظرات کاربران

×
راهنمای نقد و نظر برای کتاب:

برداشت شما از محتوای کتاب چیست؟ مانند یک کارشناس نظر دهید. به نظرات کوتاه مثل خوب عالی و...چین تعلق نمی گیرد

*امتیاز دهید
Captcha
پاک کردن
محمدرضا

مسلما یکی از مهمترین عوامل موفقیت این است که انسان توانایی سخن گفتن در هر جمعی را داشته باشد، در این کتاب چند راهکار مهم گفته شده تا خواننده بتواند با استفاده از آنها در جمع های مختلف به خوبی سخن بگوید و نظر خود را بیان کند.

1400-09-29

برچسب ها