×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز

کتاب های انتشارات فردوس

لیست کتابهای منتشر شده توسط فردوس را در زیر مشاهده کنید

انتشارات فردوس

 

موسسه انتشاراتی فردوس در سال 1370 شروع به فعالیت کرد و مدیریت آن با جواد ياسينيان بود که در سال 1399 از دنیا رفت. این نشر فرهیخته و با سابقه کشورمان سال های طولانی را در عرصه نشر سپری کرد و خدمات شایانی به فرهنگ این مرز و بوم ارائه داده است و از جمله  تلاش خود را درغنی کردن فرهنگ و ادبیات فارسی کشور به کار بسته و سالیانه چندین جلد کتاب ازاستايد مختلف ادبیات فارسی و ادبیات جهان را به بازار ارائه مي کند. این اساتيد از نویسندگان قدیمی تا محققين و پژوهشگران ادبی حال حاضر را شامل می شود. بهترین رمان های جهان و بهترین پژوهش های ادبی توسط این انتشارات چاپ و توزیع شده است که بدون شک سهم مهمی را در علاقه مند کردن قشر کتابخوان جامعه به عرصه داستان و رمان، طی دهه هفتاد و هشتاد شمسی ایفا کرده است.

حدود ۱۲۱۱ اثر مختلف شامل تحقیق و ترجمه و غیره در زمینه های گوناگون توسط این انتشارات تهیه و توزیع شده است که امروز حتي شامل علوم ریاضی نیز می شود.

هدیه عقاب، پالیز پدر سالار، سفر به دیگر سو، آنالیز ریاضی محاسبه دیفرانسیل و انتگرال، داستان های امثال، اخلاق ناصری و گنج حضور از آثار این نشر است.

آدرس : خیابان انقلاب خیابان دانشگاه کوچه میترا پلاک 7 واحد 1

تلفن : 02166482804

 

لینک کوتاه

http://ketabch.in/p/240