×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز

دانلود کتاب از اپلیکیشن کتابچین

×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای دریافت لینک دانلود شماره همراه خود را وارد کنید
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای مطالعه نمونه کتاب، ابتدا اپلیکیشن کتابچین را نصب نمایید.
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
21 راز میلیونرهای خود ساخته

دانلود کتاب 21 راز میلیونرهای خود ساخته

21 راز میلیونرهای خود ساخته
برای دانلود این کتاب و مطالعه هزاران عنوان کتاب دیگر، اپلیکیشن کتابچین را رایگان دانلود کنید.
%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

جزئیات
فهرست

نام کتاب : 21 راز میلیونرهای خود ساخته

نویسنده : برایان تریسی

ناشر : شادن پژواک

مترجم : فریبا سبزچمنی

تعداد صفحات : 39 صفحه

تاریخ انتشار : 1390

دسته بندی : موفقیت و انگیزشی, مدیریت، کسب و کار و کارآفرینی

نوع کتاب : Epub

قیمت نسخه الکترونیک : 10000 تومان


معرفی کتاب

"21راز میلیونرهای خودساخته"
کتاب حاضر با عنوان اصلی (21Success Secret of Self - Made Millionaires) اثری از برایان تریسی (Brian Tracy) می باشد که با ترجمه ای از فریبا سبزچمنی، توسط انتشارات شادن پژواک منتشر شده است.
کتابی که قرار است بخوانید توسط برایان تریسی ارائه می شود. اویک میلیونر خود ساخته و یکی از باهوش ترین و باتجربه ترین سخنوران و مربیان در دنیای امروز است. برایان بیش از 25 سال و طی فرآیند یاد گرفتن اینکه چرا بعضی افراد موفق تر از دیگران هستند از فقر به ثروت رسیده است. در این برنامه او بهترین قوانین و اصولی که تا به حال در تاریخ بشری برای رسیدن به ثروت شخصی کشف شده است را با شما در میان می گذارد. برایان می داند که درباره چی صحبت می کند. او از دبیرستان فارغ التحصیل نشد. او کارگری می کرد، ظرف میشست، حفره میکند، الوارمی چیند، و سال ها در مزرعه و دامداری کار می کرد. او در ساختمان و کارخانه ها کار می کرده. در اقیانوس اطلس شمالی روی یک کشتی کار کرده است. در آخر به فروش و سپس مدیریت تجارت رو آورد که از همانجا شروع به مطالعه افراد موفق کرد. حالا 20 سال به جلو برویم، برایان حالا 22 تجارت مختلف در رشته های متفاوت را شروع کرده، سازماندهی، مدیریت کرده یا متحول ساخته است. او در بیش از 5هزار شرکت در آمریکا و 23 کشور خارجی سخنور، مربی و مشاور بوده است.  برایان بیش از 2 میلیون مرد و زن را در دوره هایش درباره ی فروش، مدیریت، موفقیت شخصی و پیشرفت مالی فارغ التحصیل کرده است. برنامه های ویدیویی و صوتی او به 20 زبان ترجمه شده و در 38 کشور جهان فروش رفته است. برایان نه تنها خود را از فقر به ثروت رساند بلکه به هزاران مرد و زن دیگر که با هیچ شروع کرده اند، نشان داده که چطور به استقلال مالی برسند. در آخر این برنامه برایان پیشنهاد ویژه ای را به شما خواهد کرد که خیلی سریع شما را در جاده ی متعالی به سمت استقلال مالی و ثروت شخصی قرار خواهد داد. و حالا این هم برایان تریسی با 21 قانون میلیونرهای خودساخته. آنچه که قرار است یاد بگیرید می تواند زندگی شما را متحول کند. این ایده ها، بینش ها و راهبردها جایگاه پرش به سوی موفقیت های مالی برای میلیون ها مرد وزن در هر دوره ای از زندگی بوده است. به کار گیری این اصول، ساده، مؤثر و تقریباً اسان است. هر یک از آن ها حاصل پژوهش های جامع و مصاحبه با میلیونر های خودساخته است. همه ی این ایده ها بارها و بارها آزمایش و امتحان شده، اگر شما نیز آنها را در زندگی تان به کار ببندید، قطعاً جواب می گیرید.

در بخشی از این کتاب می خوانیم:
"شما عملاً دارای ظرفیتی نامحدود برای یادگیری و کسب مهارت های بیشتر در رشته ی انتخابی خود هستید. توانایی های ذهنی و ذکاوت شما به حدی است که اگر تمام باقی مانده ی عمر خود را هم صرف یادگیری و کسب مهارت ها کنید، هرگز نخواهید توانست از تمام این ظرفیت استفاده کنید. شما تواناتر از آن هستید که برایتان قابل تصور باشد. با به کارگیری نیروی ذهنتان در شرایط مختلف، مانعی نیست که برطرف نشود، مشکلی نیست که حل نگردد و هدفی نیست که قابل دسترسی نباشد.
اما ذهن شما مانند عضله است که رشد آن به فعالیت بستگی دارد. همانطور که باید عضلات خود را تحت فشار قرار دهید تا رشد کنند، عضلات ذهنی خود را نیز باید برای قوی شدن به کار گیرید. جالب اینکه هر چه بیشتر بیاموزید، قدرت یادگیری شما بیشتر می شود. درست مانند اینکه هر چه بیشتر یک ورزش یا بازی را تمرین کنید در آن بهتر می شوید. هر چه بیشتر وقت خود را صرف یادگیری مادام العمر کنید، یادگیری برایتان آسان تر می شود.
رهبران همیشه در حال یادگیری هستند. یادگیری مستمر کلید موفقیت در قرن بیست و یکم است. یادگیری مادام العمر حداقل شرط موفقیت در رشته شما و در هر رشته ی دیگری است. همین امروز تصمیم بگیرید که دانشجوی حرفه ی خود بشوید و برای بقیه عمر به آموختن و بهتر شدن ادامه دهید."

فهرست مطالب

فهرست
 راز میلیونرهای خودساخته امروزه    
مقدمه    
 رؤیاهای بزرگ در سر بپرورانید!    
 حس هدفمندی را در خود پرورش دهید.    
 خود را دارای شغل آزاد بدانید    
کاری را که واقعاً دوست دارید انجام دهید    
 در کار خود همیشه بهترین باشید
 سخت تر و بیشتر کار کنید    
 خود را وقف یادگیری مادام العمر کنید    
 اول به خودتان حقوق بدهید
 همه جزئیات کار خود را یاد بگیرید
 خودتان را وقف خدمت رساندن به مردم کنید    
 کاملاً باخود ودیگران صادق باشید
 کارهایتان را اولویت بندی کنید وسپس با تمام قوا یکی یکی روی آنها تمرکز کنید
 سریع العمل و قابل اعتماد باشید
 آمادگی بالا رفتن از قله های زندگی و حرفه تان راداشته باشید
 تمرین انضباط فردی در تمام امور است
 خلاقیت ذاتی خود را شکوفا کنید
 با افراد درست در ارتباط باشید
 از سلامت جسمتان به نحو احسنت مراقبت نمایید
 قاطع و عملگرا باشید    
 به شکست فکر نکنید    
 باید با سماجت و پایداری و اراده دو برابر به زندگی ادامه داد    
نتیجه گیری   

%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

نظرات کاربران

×
راهنمای نقد و نظر برای کتاب:

برداشت شما از محتوای کتاب چیست؟ مانند یک کارشناس نظر دهید. به نظرات کوتاه مثل خوب عالی و...چین تعلق نمی گیرد

*امتیاز دهید
Captcha
پاک کردن
محمدرضا

در این کتاب برایان تریسی ۲۱ مورد مهم را ذکر کرده و گفته است که میلیون های خودساخته با استفاده از این موارد توانسته است موفق شوند.

1400-09-29

hadis bavafa

شما را میلیونر نمی کند چگونگی داشتن تفکر یک میلیونر را یادتان می دهد.

1400-07-16

برچسب ها