×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز

دانلود کتاب از اپلیکیشن کتابچین

×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای دریافت لینک دانلود شماره همراه خود را وارد کنید
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای مطالعه نمونه کتاب، ابتدا اپلیکیشن کتابچین را نصب نمایید.
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
همانند جیم ران بیاندیشید

دانلود کتاب همانند جیم ران بیاندیشید

همانند جیم ران بیاندیشید
برای دانلود این کتاب و مطالعه هزاران عنوان کتاب دیگر، اپلیکیشن کتابچین را رایگان دانلود کنید.
%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

جزئیات
فهرست

نام کتاب : همانند جیم ران بیاندیشید

نویسنده : ایوان فرناندز

ناشر : آثار برتر

مترجم : محبوبه هاشمی

تعداد صفحات : 70 صفحه

شابک : 978-622-6426-13-8

تاریخ انتشار : 1397

رده بندی دیویی : 650/1

دسته بندی : موفقیت و انگیزشی, مدیریت، کسب و کار و کارآفرینی, جملات قصار و ناب

نوع کتاب : PDF

قیمت نسخه الکترونیک : 9300 تومان


معرفی کتاب

"همانند جیم ران بیاندیشید"

کتاب حاضر با عنوان اصلی (Think like Jim Rohn:Top 30 life and business lessons from Jim Rohn) اثری از ایوان فرناندز (Ivan Fernandez) می باشد که با ترجمه ای محبوبه هاشمی توسط انتشارات آثار برتر منتشر شده است.

هر فصل از این کتاب درس هایی از سخنران انگیزشی برجسته “جیم ران” را برای رسیدن از”فرش به عرش” مورد بررسی قرار می دهد؛ کسی که تمام تلاش خود را به کار برد آنچه را فرا گرفته بود به گوش هر شنونده مشتاقی برساند. هنوز هم سخنان نشأت گرفته از تجربیات و مشاهداتش که زندگی فوق العاده و موفقی را برای او به ارمغان آورده بود همه جا نقل قول می شوند و مورد استقبال قرار می گیرند. از سخنانش بهره بگیرید تا دریابید چگونه درحالیکه به دنبال ثروت و موفقیت هستید می توانید زندگی شاد و کاملی هم داشته باشید. موفقیت در کنار شادی دست یافتنی ست، و تمام ابزارهایی که نیاز دارید در دسترس اند. اکنون به تنها چیزی که نیاز دارید خواندن این نکات آموزنده و به کار بردن آنها در زندگی تان است. جیم ران تمام درس های دشواری که خود به تنهایی در زندگی اش آموخته بود را با دیگران در میان می گذاشت. یکی از فلسفه های موفقیت در زندگی او این بود که آموخته های خود را با دیگران به اشتراک بگذارد تا یاری گر نیل به اهدافشان باشد. برجای گذاشتن یک میراث ماندگارمی تواند بخش دیگری از راه های دستیابی به موفقیت باشد، و اگر از توصیه های ران پیروی کنید، بخش مهمی از مسیر موفقیت را سریع تر طی خواهید کرد. اگرچه جیم ران در سال 2009 دارفانی را وداع گفت، اما هنوز هم سخنان الهام بخشش از طریق بلندگوی سخنرانان انگیزشی همچون آنتونی رابینز که از شاگردانش بود زینت بخش صحنه هاست.

 

در بخشی از این کتاب می خوانیم:

"فلسفه ی فردی خود را طبق سخنان جیم ران توسعه دهید.

شما در مسیر زندگی دنبال فلسفه ی شخصی ای خواهید بود که صرفا برای خود مشخص کرده اید.از نظر جان اگر موفق نشوید فلسفه ی شخصی خود را در مسیر زندگی پیاده سازید، زندگی بی معنی و پوچی را تجربه خواهید کرد. ران بر پایه فلسفه ی شخصی خود زندگی کرد و تجاربش را به کار برد تا اینکه توانست در طی 6 سال از فرد ورشکسته به فردی میلیونر بدل شود تا نشان دهد که این کار عملی است. مربی و راهنمای او ، ارل شوف، توانایی و انگیزه ای را در درونش بیدار کرد تا عملکردها و انتخاب هایی را برگزیند که تاثیر خارق العاده ای در زندگی اش داشته باشد و سپس در انجام آنها تا حد ممکن کوشا باشد. بنظر می رسد این توانایی و مهارت اساسی در وجود همه انسانها منحصر به فرد می باشد، اما پیچیده و عجیب نیستند. ایجاد تغییری شگرف در زندگی کار چندان پیچیده ای نیست.

جان بر این باور است که دلیلی ندارد تا زمان یکه فلسفه ی فردی قوی را گسترش نداده ایم به صحبت درباره ی چگونگی افزایش میزان فروش و حساب بپردازیم تمام این ها بدون این اصل اساسی بی معنی هستند. از این رو سعی جان بر این بوده است تا 7 درس مهم را در جهت کمک به شما در یافتن فلسفه وجودیتان و اصلاح آن در اختیار شما قرار دهد. درادامه توصیه هایی از جان بر چگونگی انجام آنها و داشتن یک زندگی ایده ال ذکر شده است."

فهرست مطالب

فصل اول :

زندگی نامه ی جیم ران و درس های موفقیت او.

*فصل دوم :

فلسفه ی وجودی خود را بر پایه ی آموزه های جیم ران توسعه ببخشید.

*فصل سوم :

خود را برای یک زندگی خوب آماده کنید.

*نتیجه گیری

%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

نظرات کاربران

×
راهنمای نقد و نظر برای کتاب:

برداشت شما از محتوای کتاب چیست؟ مانند یک کارشناس نظر دهید. به نظرات کوتاه مثل خوب عالی و...چین تعلق نمی گیرد

*امتیاز دهید
Captcha
پاک کردن
ساسان رامح

یک کتاب انگیزشی بسیار عالی از یکی از اساتید موفق در این زمینه به نام جیم ران . این کتاب نیز مانند دیگر کتاب هایی که در این زمینه نوشته شده ما را با بسیاری از تواناییهای خود اشنا میسازد و باعث پیشرفت و ترقی چشمگیر ما در زندگی خواهد شد .

1400-06-31

برچسب ها