×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز
×
توجـه
برای استفاده از نسخه آی او اس به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را به خاطر نمی آورید؟" کلیک کنید.
دانلود از اپ استور

دانلود کتاب از اپلیکیشن کتابچین

×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای دریافت لینک دانلود شماره همراه خود را وارد کنید
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای مطالعه نمونه کتاب، ابتدا اپلیکیشن کتابچین را نصب نمایید.
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
پشتکار

دانلود کتاب پشتکار

پشتکار
برای دانلود این کتاب و مطالعه هزاران عنوان کتاب دیگر، اپلیکیشن کتابچین را رایگان دانلود کنید.
%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

جزئیات
فهرست

نام کتاب : پشتکار

نویسنده : گرگ اس. ربد

ناشر : نسل نو اندیش

مترجم : فاطمه باغستانی

تعداد صفحات : 176 صفحه

شابک : 978-964-236-767-2

تاریخ انتشار : 1395

رده بندی دیویی : 158/1

دسته بندی : موفقیت و انگیزشی

نوع کتاب : Epub

قیمت نسخه الکترونیک : 25900 تومان


معرفی کتاب

"پشتکار قدرت مداومت" / از مجموعه کتاب های بیندیشید و ثروتمند شوید
با خرید این اثر یک کتاب نمی خرید بلکه هم وزن این کتاب، طلا می خرید

کتاب حاضر با عنوان اصلی (Think and grow rich stickability) اثری از گرگ اس. رید (Greg S Reid) می باشد که با ترجمه ای از فاطمه باغستانی، توسط انتشارات نسل نواندیش منتشر شده است.
کتاب پشتکار پر از داستان‌هایی از افرادی چون اسکات شاو است، زنان و مردانی که تسلیم شکست نمی‌شوند. این کتاب بسیار جذاب است و به سبک دیگر کتاب‌های مؤسسه‌ ناپلئون هیل نوشته شده است. این کتاب همان سادگی، جذابیت و مثبت‌اندیشی را در خود دارد و با بیان داستان‌هایی از مردمانی که به بهترین شکل جهان ما را تغییر دادند، بینشی عمیق به ما می‌دهد. این افراد رهبرانی هستند که مسیری به‌سوی کامیابی باز کردند که ما نیز می‌توانیم دنبال کنیم. شاید اهداف ما با هدف‌های آن‌ها متفاوت باشد و یا شکست‌های آن‌ها هیچ شباهتی به ناکامی‌های ما نداشته باشد اما روایت زندگی آن‌ها، الهام‌بخش ماست تا جاده‌ای نو به‌سوی کامیابی و دستاوردهای شخصی بسازیم. این کتاب، اصول اثبات شده‌ موفقیت را ارائه می‌دهد. این داستان‌ها به ما یاد می‌دهند که موانع را فرصت‌هایی برای ترسیم مسیری تازه به‌سوی کامیابی ببینیم. این کتاب، ابزاری قدرتمند است که باید آن را از قفسه برداشت و خواند و دوباره خواند. این کتاب همان معجزه زمان‌هایی است که وسوسه دست کشیدن از هدف، قوی‌تر از آرزوی رسیدن به کامیابی است. اگر می‌خواهید بدانید چرا ناپلئون هیل می‌گوید: «بیشتر مردمان بزرگ، اصلی‌ترین موفقیت خود را یک مرحله پس از شکست به‌دست آورده‌اند». این کتاب را بخوانید.
در بخشی از این کتاب می خوانیم :
" لی در یکی از مصاحبه‌هایش می‌گوید: «هر وظیفه‌ای برای آن‌که خوب ایفا شود، نیاز به ذهنیت قهرمانانه دارد. خیلی‌ها فکر می‌کنند می‌توانند چند کار را در یک زمان انجام دهند اما واقعیت این است که اگر برنامه‌ریزی نداشته باشی، از پس هیچ‌یک از کارها به‌خوبی بر نخواهی آمد. من وقتی با فرزندانم هستم، تمام و کمال در اختیار آن‌ها هستم و صد درصد زمان و انرژی‌ام را صرف آن‌ها می‌کنم و تلاش می‌کنم بهترین مادری باشم که می‌توانم.» وقتی لی برای سخنرانی می‌رود به‌خوبی نقش خود را تغییر می‌دهد و وقتی تدریس می‌کند نیز تمام هوش و حواسش را به کارش می‌دهد. کلید موفقیت او توانایی ویژه‌اش در تمرکزکردن و کامل‌بودن روی یک کار است. در این عصر دیجیتالی که آدمی باید چندین کار متفاوت انجام دهد، تمرکز به کالایی نایاب بدل شده است. برای لی نبود تمرکز به سان فاجعه است. بهتر است در هر کاری که انجام می‌دهیم، بهترین باشیم اما این به سادگی امکان‌پذیر نیست و این همان چالش بزرگ است. آن دسته از ما که تمایل داریم در دستیابی به اهدافمان، بین پشتکار و انعطاف‌پذیری توازن برقرار کنیم، منافع زیادی خواهیم برد. لی به‌عنوان یک ورزشکار آموخته است که انعطاف‌پذیر باشد و با جریان زندگی همسو شود و به این نیندیشد که زندگی چه سرنوشتی برایش رقم زده است."

فهرست مطالب

مقدمه

فصل اول. سه دلیل شکست

فصل دوم. انعطاف ‌پذیری، شاه کلید است

فصل سوم. قاطعیت و خونسردی در عمل

فصل چهارم. شناخت لحظات دشوار

فصل پنجم. فراتر از خط خود باوری

فصل ششم. شکست اشباح ترس

فصل هفتم. فراتر از رؤیا

فصل هشتم. باور شخصی

فصل نهم. لحظات تعیین ‌کننده

فصل دهم. ایمانی چشم‌ بسته

فصل یازدهم. اختراع از روی احتیاج

فصل دوازدهم. تلاش برای چندمین بار

سخن آخر. در سه قدمی طلا

%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

نظرات کاربران

×
راهنمای نقد و نظر برای کتاب:

برداشت شما از محتوای کتاب چیست؟ مانند یک کارشناس نظر دهید. به نظرات کوتاه مثل خوب عالی و...چین تعلق نمی گیرد

*امتیاز دهید
Captcha
پاک کردن
برچسب ها