×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز
×
توجـه
برای استفاده از نسخه آی او اس به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را به خاطر نمی آورید؟" کلیک کنید.
دانلود از اپ استور

دانلود کتاب از اپلیکیشن کتابچین

×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای دریافت لینک دانلود شماره همراه خود را وارد کنید
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای مطالعه نمونه کتاب، ابتدا اپلیکیشن کتابچین را نصب نمایید.
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
چطور با هرجور نگاهی آشنا شویم

دانلود کتاب چطور با هرجور نگاهی آشنا شویم

چطور با هرجور نگاهی آشنا شویم
برای دانلود این کتاب و مطالعه هزاران عنوان کتاب دیگر، اپلیکیشن کتابچین را رایگان دانلود کنید.
%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

جزئیات
فهرست

نام کتاب : چطور با هرجور نگاهی آشنا شویم

نویسنده : لیل لوندز

ناشر : پندار تابان

مترجم : فرخ بافنده

تعداد صفحات : 314 صفحه

شابک : 978-600-8593-13-3

تاریخ انتشار : 1396

دسته بندی : خانواده و روابط اجتماعی, روابط عمومی و اطلاع رسانی

نوع کتاب : PDF

قیمت نسخه الکترونیک : 47000 تومان


معرفی کتاب

" چطور باهر جور نگاهی آشنا شویم " / 15 تکنیک برای پیش بینی احساس آدم ها و ارتباط موفق با آن ها
کتاب حاضر با عنوان اصلی ( How to get a glimpse at any time )   اثری از لیل لوندز ( Laila Lundes ) به ترجمه ی فرخ بافنده از انتشارات پندارتابان منتشر شده است.
همیشه این سؤال را از خودمان پرسیده ایم که چرا بعضی از آدم ها با وجود داشتن ظاهر آراسته، آرایش ملیح، کفش های براق، کت و شلوار شیک، سر و زبان خوش و ویژگی هایی از این دست در زندگی موفق می شوند و بعضی ها نمی شوند. برخی از آدم های بسیار موفق و محبوب، خجالتی هستند؛ برخی دیگر پرسر و صدا و شلوغ. برخی از برندگان بزرگ بازیِ زندگی، فرهیخته هستند؛ برخی دیگر آدم هایی ساده. بسیاری از آدم های درون گرا مورد احترام هستند، در حالی که برخی از افراد برو نگرا مورد بی مهری دیگران قرار می گیرند. از قرار معلوم ویژگی های شخصیتی و خصوصیات ظاهری، کلیدهای محبوبیت و موفقیت در زندگی نیستند، مگر این که بخواهی برای انتخاب مجری مراسم اسکار تست بازیگری بدهی. پس کلید چیست؟ آیا این کتاب در یافتن این کلید به تو کمک می کند؟
بعد از خواندن این کتاب می توانی با اعتماد به نفس با افراد رو به رو شوی، به راحتی گف توگو کنی و فوراً با هر کسی که رو به رو می شوی ارتباط برقرار کنی.
این کتاب به تو کمک می کند تا با مهارت یافتن در نکات ظریف برقراری ارتباط  که ممکن است تا الآن از وجود آن ها بی خبر بوده ای  سلاحی بسازی تا این دشمن نفر تانگیز را در هم بکوبی. و، صدالبته، این کتاب به تو خواهد گفت چطور از گفتن یا انجام «چیزهای کوچولوی احمقانه »ای دوری کنی که باعث می شوند افراد از تو فاصله بگیرند  و در نتیجه داد و ستد، دوستی یا عشق بالقوه ی خود را نسبت به تو از دست بدهند.
همچنین یاد می گیری چطور به آ نها هدیه ی فوق العاده ای بدهی  هدیه ای به نام اعتماد به نفس. این مسئله متأسفانه چیزی است که آدم ها معمولاً در ارتباط با دیگران به ندرت به آن توجه می کنند.


در بخشی از این کتاب می خوانیم :
" قرار است به یک مهمانی بروی که آدم های غریبه ی زیادی در آن هستند. بنابراین، دندان هایت را مسواک می زنی، ضدعرق به خودت می زنی، کفش هایت را برق می اندازی و در آیینه نگاه می کنی. از چیزی که می بینی خوشت می آید، ولی آیا آن آشنایان تازه هم با تو موافق اند؟
فرض کن که تو آدم بی نهایت تودل برو و جذابی نباشی. اگر ظاهرت برگ برنده ات نباشد چه؟ از چه راه دیگری می توانی آن ها را تحت تأثیر قرار بدهی؟ اگر به آ نها در مورد هوشت، موفقیت های خیره کنند هات، و . . . اِ. . . فروتن یات نگویی، از کجا باید بدانند؟ ولی اگر هم به آن ها بگویی، به چشمشان آدم لاف زنی می آیی. اگر زودتر از موعد، سعی کنی با گفتن نکته ی هوشمندانه ای به آن ها این مسئله را بفهمانی، قسم می خورند که می خواهی خودنمایی کنی. عجب مخمصه ای!"

 

فهرست مطالب

این کتاب فهرست ندارد.

%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

نظرات کاربران

×
راهنمای نقد و نظر برای کتاب:

برداشت شما از محتوای کتاب چیست؟ مانند یک کارشناس نظر دهید. به نظرات کوتاه مثل خوب عالی و...چین تعلق نمی گیرد

*امتیاز دهید
Captcha
پاک کردن
برچسب ها