×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز
×
توجـه
برای استفاده از نسخه آی او اس به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را به خاطر نمی آورید؟" کلیک کنید.
دانلود از اپ استور

دانلود کتاب از اپلیکیشن کتابچین

×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای دریافت لینک دانلود شماره همراه خود را وارد کنید
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای مطالعه نمونه کتاب، ابتدا اپلیکیشن کتابچین را نصب نمایید.
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
آرزوهایت را باور کن

دانلود کتاب آرزوهایت را باور کن

آرزوهایت را باور کن
برای دانلود این کتاب و مطالعه هزاران عنوان کتاب دیگر، اپلیکیشن کتابچین را رایگان دانلود کنید.
%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

جزئیات
فهرست
نقد و بررسی

نام کتاب : آرزوهایت را باور کن

نویسنده : پیر فرانک

ناشر : نسل نو اندیش

مترجم : فرحناز میرقمی زاده

تعداد صفحات : 72 صفحه

شابک : 978-964-236-698-9

تاریخ انتشار : 1395

دسته بندی : موفقیت و انگیزشی, خودشناسی و خودسازی

نوع کتاب : Epub

قیمت نسخه الکترونیک : 29900 تومان


معرفی کتاب

" آرزوهایت را باور کن " 

عنوان دیگر: فقط آرزو کن: هفت راهکار برای آرزو کردن موفقیت‌آمیز.

کتاب حاضر با عنوان اصلی (Erfolgreich wünschen) اثری از پیر فرانک (Pierre Franckh) می باشد که توسط انتشارات نسل نواندیش منتشر شده است.

در این کتاب در قالب 7 قانون ، به قدرت عظیم آرزوهایتان پی خواهید برد و ضرورت باور آرزوها برای شما روشن می شود .نیروی الهی آرزوهای ما را به آروزهای خوب و بد ، مثبت و منفی و ... تقسیم نمی کند ، بلکه هرآنچه از ذهن و قلبت می گذرد و در آرزویش هستی تحقق می بخشد . پس این به تو بستگی دارد که چه آرزویی داشته باشی و چگونه خود را برای برآورده شدن و به حقیقت پیوستن آن آماده سازی ...

در بخشی از این کتاب می خوانیم: " اگر ما بدبخت هستیم؛ به ‌این علت است که مدام انرژی منفی از خود ارسال داشته‌ایم، به این موارد دقت کنید: «من خیلی بدبخت هستم»، «هیچ‌کس مرا دوست ندارد»، «من متأسفم»، «همه‌چیز ناامیدکننده است» آن‌ها تمام موارد نیستند، جز یکسری انرژی‌های منفی‌ که ما بی‌جهت به بیرون ارسال کرده و همان را پس گرفته‌ و ابراز می‌داریم. بنابراین مطابق قانون رزونانس (بازتاب) هر آنچه داده‌ایم، بازتاب آن‌را پس گرفته‌ایم.
«احساس موفقیت، موفقیت بیشتر به‌همراه دارد، احساس بدبختی، بدبختی بیشتر به‌همراه خواهد داشت.» "

 

فهرست مطالب

داستان من    
قانون اول: به ‌آسانی شروع کنیم    
قانون دوم: اصل و اساس «من هستم»    
قانون سوم: با شكرگزاري، زودتر به آرزوهايمان برسيم    
قانون چهارم: باید متقاعد شویم    
قانون پنجم: به‌جاي ترديد؛ اعتماد كنيم    
قانون ششم: با روی گشاده به استقبال اتفاقات برويم    
قانون هفتم: با آرزوهای بزرگ و واقعی مواجه شويم    
در مورد نویسنده کتاب  

درباره ی نویسنده ی کتاب آرزوهایت را باور کن

کتاب آرزوهایت را باور کن اثر پیر فرانک است.در سال  1953  در آلمان چشم به جهان گشوده است. این  نویسنده از کودکی به عنوان بازیگر تئاتر و تلویزیون فعالیت هنری داشته است. در سال 1958 در سینما مشغول فعالیت شده و تا کنون در 200 فیلم تلویزیون ایفای نقش کرده است. از سال 1996 به کارهای سناریو نویسی، کارگردانی و نوشتن کتابهای روانشناسی پرداخته است.

پیر فرانک جزو موفق ترین و معروف ترین نویسندگانی است که  کتاب های روانشناسی آن طرفداران زیادی جذب کرده است  و  همیشه  سمینار هایش پرجمعیت و شلوغ بوده است.

کتاب های ساده و درست آرزو کن، قانون رزونانس، از ته دل آرزو کن، آرزوهایت را باور کن و خوشبخت بودن یاد گرفتنی است نه به دست آوردنی جزو برترین آثار این نویسنده ی بزرگ است.

 

نویسنده ی اثر آرزوهایت را باور کن

 

نقد و بررسی اثر آرزوهایت را باور کن

نویسنده در مقدمه ی کتاب مختصری در مورد زندگی خود و اتفاقاتی که در مسیر زندگی برایش اتفاق افتاده حرف می زند. نویسنده در آغاز کتاب بر باور آرزوها تاکید دارد. اینکه باید آرزوهایمان را باور کنیم و یاد بگیریم چگونه آرزو کنیم.

کتاب حاضر درباره ی نقش آرزو در زندگی و شادابی انسان ها هفت قانون را معرفی می کند.

قانون اول

انسان باید یاد بگیرد که چگونه آرزوهایش را انتخاب کند. باور داشتن آرزو ما را به آسان شروع کردن سوق می دهد. خیلی خونسرد و آرام به آرزوهای خود می پردازید. جمله ی "باور و ایمان ما به موفقیت، موفقیت ما را خلق می کند" به آسانی می رساند که انسان زاده ی تفکر و ایمان خویش است.

قانون دوم

برای رسیدن به آرزوهای بی نقص باید نوع آرزو کردن را یاد بگیریم. یاد بگیریم که آرزوی خود را تمام و کمال بیان کنیم و بفهمیم که ما ( خود آرزو کننده ) در بهترین شرایط ممکن آرزوهایمان را در خواست کنیم. پس اصل من هستم، چیزی را می خواهم و طلب می کنم که الان در حال حاضر ندارم . به این طریق  ما همواره مدام فقط نقاط ضعف خود را قوی تر و نیرومند تر می کنیم. باید به داشتن آرزوهایمان ایمان داشته باشیم و همچنین به برآورده شدن اش.

قانون سوم

شکرگزار باشیم. هرچه شکر گزار باشیم راحت به آرزوهایمان می رسیم. آمین گفتن بهترین شیوه ی شکر گزاری است. به این معنا است که حتما همینطور خواهد شد.

قانون چهارم

باید متقاعد شویم. باید به نیروی الهی اعتماد کنیم و انرژی مثبت بفرستیم تا انرژی مثبت دریافت کنیم. باید متقاعد شویم که نیروی الهی اثر گذار است.

قانون پنجم

به جای تردید اعتماد کنیم. شک و تردید از موارد اعتقادی منفی است و مانع از محقق شدن آرزوها می شود و تاثیر منفی از خود برجای می گذارد. نباید در برآورده شدن آرزوها شک و تردید داشت.

قانون ششم

با روی گشاده به استقبال اتفاقات برویم. شیوه ی برآورده شدن آرزوها بسیار متفاوت است. پس اگر آرزویی دیر برآورده شد یا به گونه ای دیگر برآورده شد نباید جا بخورید. باید با حضور قلب پذیرای اتفاقات بود.

قانون هفتم

با آرزو های واقعی و بزرگ مواجه شویم. آرزوها هماننده شخصیت ها قابل تکامل و شکوفایی هستند پس باید بدانیم چه چیزهایی را در درون خود شکوفا می کنیم. باید آرزویی متناسب با شرایط خود داشته باشیم تا بتوانیم آسان تر با آرزو های خود کنار امده و به آنها دست یابیم.


ایمان به برآورده شدن آرزو از توصیه های پیر فرانک

 

نتیجه گیری از کتاب آرزوهایت را باور کن

این کتاب با شروعی خوب و عبرت آموز مخاطب را به دنبال سطر سطر خود می کشاند. نثری بسیار  سلیس و روان دارد. مخاطب هیچ گونه ابهام و نکته ی سوال برانگیزی در متن پیدا نمی کند. نویسنده با دقت به جزئیات پرداخته و تمام قوانین مطرح شده از سوی خود را به درستی شرح می دهد و در جای جای این کتاب داستان هایی را برای باور پذیری و بهتر قبول کردن قوانین جای داده است. هفت قانون خوب و به درد بخور را پیشنهاد می کند. با مثال های خوب و عینی شده مخاطب را  به سوی زندگی معنوی سوق می دهد. به سوی پروردگار و منشا فیضی که یاری گر و الهام بخش بنده های خوب و دل پاک است. پس خواندن این کتاب در هایی از نور و امید را به رویتان خواهد گشود که کمتر دیده و تجربه کرده اید. کتابی بسیار روان و خوب.

 

به قلم : مهدیه سلمانی

%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

نظرات کاربران

×
راهنمای نقد و نظر برای کتاب:

برداشت شما از محتوای کتاب چیست؟ مانند یک کارشناس نظر دهید. به نظرات کوتاه مثل خوب عالی و...چین تعلق نمی گیرد

*امتیاز دهید
Captcha
پاک کردن
برچسب ها