×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز

کتاب های انتشارات آفتاب گیتی

لیست کتابهای منتشر شده توسط آفتاب گیتی را در زیر مشاهده کنید

آنچه ندیده اید

جدیدترین های آفتاب گیتی

انتشارات آفتاب گیتی

انتشارات آفتاب گیتی از جمله انتشارات تازه تاسیس اما موفق ایران به شمار می رود که در سال 1396 به مدیریت هوشنگ اسد زاده  تاسیس شد  و هم اکنون مدیریت آن بر عهده سیده مریم طباطبایی شیرازانی است. در مدت کوتاهی توانست در زمینه های بسیار متنوع و گسترده ای اقدام به چاپ کتاب کند.

این انتشارات در زمینه چاپ کتاب های کاربردی آموزشی که بازار آن نیز امروز رونق بیشتری دارد شناخته شده تر است.

این نشر همچنین در حوزه مدیریت، روانشناسی و فنی مهندسی و همچنین کتاب های کودک و بزرگسالان بیش از500 اثر را تا امروز روانه بازار کتاب ایران کرده است.

از مهمترین اقدامات این انتشارات حضور فعال در نمایشگاه های کتاب  سراسر کشور و مراکز استان هاست که زمینه معرفی گسترده آثار نویسندگان و اساتید دانشگاهی و فرهیختگان را فراهم ساخته است و فروش آثار آن نیز عموما در نمایشگاه ها خوب بوده است.

اهتمام نشر آفتاب گیتی همواره بر تهیه و توزیع آثار با کیفیت و مشتری مداری بوده است که از آنجمله ارتباط و خدمات نشر در سراسر ایران و مشارکت فعال در نمایشگاه ها، سرعت و دقت در چاپ کتاب و تنوع موضوعی کتب و... بوده است که پیرو آن این انتشارات توانسته است گواهینامه ايزو 9001 را در رضايتمندي مشتریان نیز کسب نماید.

مهمترین کتاب های این نشر عبارتند از:

 

لینک کوتاه

http://ketabch.in/p/159