×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز

کتاب های انتشارات اردیبهشت

لیست کتابهای منتشر شده توسط اردیبهشت را در زیر مشاهده کنید

انتشارات اردیبهشت

 

انتشارات اردیبهشت به مدیریت عزیزالله اسکندری، 1369شکل گرفت و به عنوان یکی از قدیمی ترین مراکز چاپ و نشر در کشورمان محسوب می شود که حدود سی سال از آغاز به کار و ورود آن به عرصه فرهنگی کشور می گذرد و از این جهت دارای ارزش خاصی است.

اين نشر به تبع زمان شکل گیری و وضعیت بازار و نیاز مخاطب، زمینه کاری خود را به حوزه وسیعی اختصاص داد و تقریبا در تمامی موضوعات به نشر کتاب می پردازد و کتاب هایی در زمینه ی شعر و ادبیات، کودک و نوجوان، تاریخ و روانشناسی منتشر می کند.

این انتشارات همچنین ده ها عنوان کتاب کمک آموزشی را وارد بازار کتاب ایران کرده است و در نمایشگاه های مختلف کتاب حضوری فعال دارد.

کتاب های مختلف آن از جمله قدرت تفکر مثبت، ژوزفین، یوگا برای همه، یادداشت های یک زن، قدیس یا ابلیس.

امروز با تنوع موضوعاتی که در بازار کتاب وجود دارد و افزایش حوزه کتاب های دانشگاهی در زمینه موضوعات حقوقی نیز می توان آثار این انتشارات را مطالعه نمود.

انشارات اردیبهشت با چاپ حدود هزار عنوان کتاب در کنار توجه به چاپ آثار گوناگون برای بزرگسالان به رده های سنی کودک و نوجوان نیز توجه نشان داده است  و امروز بیش از صد عنوان کتاب کودک از این انتشارات در نمایشگاه های کتاب کودک و نوجوان به معرض بازدید گذاشته می شود.

 

لینک کوتاه

http://ketabch.in/p/169