×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز

دانلود کتاب از اپلیکیشن کتابچین

×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای دریافت لینک دانلود شماره همراه خود را وارد کنید
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای مطالعه نمونه کتاب، ابتدا اپلیکیشن کتابچین را نصب نمایید.
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
قدرت تفکر مثبت - راهنمایی های سودمند برای مهار مشکلات روزمره زندگی

دانلود کتاب قدرت تفکر مثبت - راهنمایی های سودمند برای مهار مشکلات روزمره زندگی

قدرت تفکر مثبت - راهنمایی های سودمند برای مهار مشکلات روزمره زندگی
برای دانلود این کتاب و مطالعه هزاران عنوان کتاب دیگر، اپلیکیشن کتابچین را رایگان دانلود کنید.
%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

جزئیات
فهرست
نقد و بررسی

نام کتاب : قدرت تفکر مثبت - راهنمایی های سودمند برای مهار مشکلات روزمره زندگی

نویسنده : نورمن وینسنت پیل

ناشر : اردیبهشت

مترجم : نرگس حیدری منجیلی

تعداد صفحات : 48 صفحه

شابک : 978-961-171-068-4

تاریخ انتشار : 1390

رده بندی دیویی : 248/4

دسته بندی : موفقیت و انگیزشی, خودشناسی و خودسازی

نوع کتاب : PDF

قیمت نسخه الکترونیک : 20000 تومان


معرفی کتاب

" قدرت تفکر مثبت " / راهنمایی های سودمند برای مهار مشکلات روزمره زندگی
کتاب حاضر با عنوان اصلی (The power of positive thinking) اثری از دکتر نورمن وینسنت پیل (Norman Vincent Peale) می باشد که با ترجمه ای از نرگس حیدری منجیلی، توسط انتشارات اردیبهشت منتشر شده است .
کتاب پیش رو با این هدف نوشته شده است تا شما با آموختن روش هایی که بیان می شوند، به آرامش ذهنی برسید و سلامتی تان را ارتقا بخشید و جریان انرژی را در وجودتان حفظ کنید شما می توانید با کمک موانع، ذهنتان را به سمت نقطه ای هدایت کنید که مشکلات در بالاترین درجه قرار بگیرند و الگوی تفکرتان را به عوامل با نفوذ و مقتدری تبدیل شود.
در بخشی از این کتاب می خوانیم :
" خودتان را باور کنید و به توانایی هایتان ایمان داشته باشید  .شما بدون اعتماد کردن به قدر تتان هرگز نمی توانید موفق  و شاد  باشید. اعتماد به نفس به خودشناسی و کسب موفقیت منجر می شود، این کتاب از طریق نگرش ذهنی، به شما کمک می کند تا خودتان را باور کنید و نیروهای درونی تان را رها سازید. "
 

فهرست مطالب

فهرست
مقدمه
فصل اول : خودتان  را باور کنید
فصل دوم : ذهن آرام باعث خلق قدرت است
فصل سوم : قدرت دعا و نیایش را بیاموزید
فصل چهارم : از سیگار کشیدن و ترش رویی دست بکشید
فصل پنجم : من به شکست اعتقاد ندارم
فصل ششم : چگونه عادت نگرانی را در هم بشکنیم
نتیجه

نقد و بررسی کتاب قدرت تفکر مثبت اثر نورمن وینسنت پیل

می توان کتاب را در این جمله خلاصه کرد که اگر ایمان داشته باشید می توانید به هر چیزی برسید. قدرت تفکر مثبت بیشتر با این ایده گره خورده است که بدی و زشتی را نبینید و با یک لبخند همه موانع را از روبروی خود بردارید. با این حال پیل می نویسد این کتاب با نگرانی از درد، دشواری و مبارزات درون انسان نوشته شده است. این کتاب تفکر مثبت را نه برای دستیابی به شهرت و قدرت توصیه می کند بلکه به شما می آموزد چگونه در شکست ها به خود ایمان داشته باشید و ارزشمند زندگی کنید.

 

قدرت تفکر مثبت

 

نویسنده ایمان بالایی به کتاب مقدس داشته است و در قسمت های مختلف کتاب به آیه هایی از آن برای راهنمایی به روشی که در مثبت اندیشی برگزیده است استناد می کند. ایمانی که نورمن از آن صحبت می کند ارتباط زیادی به ایمان معرفی شده در انجیل دارد. سخنانی مانند اگر ایمان بیاورید همه چیز ممکن است یا اگر خدا برای ما باشد چه کسی می تواند در برابر ما باشد الهام بخش وینسنت در تالیف این کتاب انگیزشی بوده است.

او از منابع قدرت باورنکردنی صحبت می کند که اگر به آنها ایمان بیاورید وجود خواهند داشت و به شما در رسیدن به اهدافی که دارید کمک خواهند کرد. او قدر دانی از جهان یا خداوند برای نعمت هایی که به ما ارزانی کرده است را روشی معرفی می کند که سختی زندگی را برای ما آسان می کند.

 

کتاب قدرت تفکر مثبت

 

پیل به شما فرمول دعا را پیشنهاد می دهد که در آن آنچه را که می خواهید داشته باشید را تصور می کنید و به خاطر اینکه خداوند آن را به شما خواهد داد از او تشکر می کنید. نویسنده کتاب در دانشگاه بوستون در رشته الاهیات تحصیل کرده است.

نورمن وینسنت این کتاب را در سال 1952 نوشته است. او در سوابق خود تاسیس بنیاد دین و روانشنانسی در آمریکا را دارد که خود نشان می دهد چقدر به رابطه دین و مذهب با علوم روانشناسی علاقه داشته است. او 52 سال کشیش کلیسای یک دانشکده بوده است. روئسای جمهور آمریکا آیزنهاور و نیکسون با وینسنت در ارتباط بوده اند و کتاب او را ستوده اند. ترامپ نیز او را کشیش و یکی از بزرگ ترین سخنرانانی که تا به حال دیده است معرفی می کند. ترامپ حتی گفته است که آموزه های قدرت تفکر مثبت باعث شد که او بعد از بر شکستگی سال 1990 سر پا شود.

 

کتاب قدرت تفکر مثبت - راهنمایی های سودمند برای مهار مشکلات روزمره زندگی

 

نویسنده با کتاب قدرت تفکر مثبت توانست برای 186 هفته جایگاه پرفروش ترین کتاب را در نیویورک تایمز از آن خود کند. این کتاب انگیزشی بیش از 5 میلیون نسخه در جهان فروش رفته و به بیش از 40 زبان ترجمه شده است. دو کتاب دیگر نورمن با عنوان های هنر خوشبختی واقعی و پیام های الهام بخش برای زندگی روزمره نتوانستند به اندازه تفکر مثبت فروخته شوند.

نقدهایی که در مورد این کتاب نوشته شده است بیشتر به جنبه علمی موضوع می پردازد. گروهی می گویند سخنان نویسنده منبع علمی ندارد و گروهی دیگر از عدم اثر بخشی تکنیک های کتاب بحث می کنند.

 

نویسنده: سعید گلمحمدی


 

%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

نظرات کاربران

×
راهنمای نقد و نظر برای کتاب:

برداشت شما از محتوای کتاب چیست؟ مانند یک کارشناس نظر دهید. به نظرات کوتاه مثل خوب عالی و...چین تعلق نمی گیرد

*امتیاز دهید
Captcha
پاک کردن
جمشید شیرزاد

خیلی عالی

1402-03-03

جمشید شیرزاد

خیلی خوب

1402-03-03

پیمان احمدی

عالی

1401-12-04

محمدرضا

همه افراد موفق بر این عقیده اند که فکر مثبت تأثیر خیلی زیادی در موفقیت آنها داشته است، این کتاب هم با آموزش اینکه ما چگونه تفکر مثبت داشته باشیم ما را به سمت موفقیت هدایت میکند

1400-10-27

mohsen

بسیا عالی به نظرم کوین ترودو حق داشت این کتاب رو در صدر کتابهای معرفی شدش اعلام کنه،عااااالی

1398-11-05

برچسب ها