×

جستجو

×

دسته بندی ها

دانلود رایگان کتاب از اپلیکیشن کتابچین

×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای دریافت لینک دانلود شماره همراه خود را وارد کنید
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
اصول هرمتیک

دانلود کتاب اصول هرمتیک

اصول هرمتیک
برای دانلود این کتاب و مطالعه هزاران عنوان کتاب دیگر، اپلیکیشن کتابچین را رایگان دانلود کنید.
%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

جزئیات
فهرست

نام کتاب : اصول هرمتیک

نویسنده : سیدشاهو احمدی

ناشر : کتابچین

تعداد صفحات : 130 صفحه

دسته بندی : موفقیت و انگیزشی, کتابهای روانشناسی, خودشناسی و خودسازی

نوع کتاب : PDF

قیمت نسخه الکترونیک : رایگان


معرفی کتاب

"اصول هرمتیک" / هفت قانون هرمس برای تسلط بر انرژی درونی و محیط بیرون
کتاب حاضر اثری از سید شاهو احمدی می باشد.
هرمس یکی از فلاسفه ی یونان باستان بود که در اساطیر این کشور مظهر و پدر علم بلاغت محسوب می شد و به عنوان خدای حافظ مرزهای جغرافیایی کشور و اقتصاد، معروف و مطرح بود. بطوری که نقل می شود هرمس همزمان با حضرت ابراهیم (ع) می زیسته. در حقیقت وی بنیان گذار اصول هرمتیک بود که این اصول در مراتب بعدی به عنوان دانش های سری و مخفی مطرح شد. بطوری که گفته می شود این اصول که شامل هفت قسمت است زیربنای تمام علوم بشری محسوب می گردد. در آثار باستانی و کتیبه های کشورهای هند و مصر نشانه هایی از این هفت اصل دیده می شود. اصول هرمتیک (اصول هفتگانه ی قدرت) در خصوص تمامی ذرات مادی صدق می کند و از آنجایی که به عنوان اصل بیان شده، یقینا قابلیت تحول، تغییر، اصلاح یا نابودی و فنا را ندارد. این اصول در حقیقت قوانینی هستند که مکانیسم آن از خردترین ذرات عالم گرفته تا خود عالم را شامل می شود. به دیگر سخن این اصول قوانینی همه گیر بر مسایل، مشکلات و حوادث زندگی می باشد. مطالب در هشت فصل ترتیب داده شده است. در فصل اول کتاب در مورد جایگاه اصول هرمتیک در میان قوانینی که بر ما حکومت می کنند و نظریات ارایه شده در این زمینه، به اختصار توضیح داده شده اما از فصل دوم الی هشتم در مورد تک تک اصول هفتگانه ی قدرت به قدر کفایت بحث شده است.

در بخشی از این کتاب می خوانیم:
"قانون کارما: قانون کارما، قانون علت و معلول، قانون تابش و بازتابش و قانون عمل و عکس العمل نامیده می شود. همه ی اینها یک معنا می دهد. گفته می شود که هر چه می کنیم با هر نیتی که داریم، هر عمل از ما تابشی است به بیرون که بازتابشی به درون دارد. ببینید در طبیعت نور خورشید به زمین می خورد. از زمین به چشم شما می رسد و شما می توانید زمین را ببینید. بدانید تمام نیات شما، تمام اعمال شما تابشی به بیرون دارد. نیت شما نوری به بیرون می تاباند و عمل به مقداری ضعیف تر، چون نیست همیشه از عمل، قوی تر است. اگر عملی که انجام می دهید مثبت باشد تابش مثبت است و بازتابش مثبت خواهد داشت و اگر عمل شما منفی باشد، تابش منفی است و بازتابش منفی خواهد بود. تمام اعمال و نیات ما به خود ما بازمی گردد. به قولی «هرچه کنی به خود کنی، گر همه نیک و بد کنی» و یا «از ماست که بر ماست.» مواظب اعمال خود باشید."

فهرست مطالب

فصل اول: اصول هرمتیک و جایگاه آن از دیدگاه های مختلف

فصل دوم: اصل اصل اول هرمس:اصل منتالیسم

فصل سوم: اصل دوم هرمس: اصل تطابق

فصل چهارم: اصل سوم هرمس: اصل ویبریشن

فصل پنجم: اصل چهارم هرمس: اصل پولاریته

فصل ششم: اصل پنجم هرمس: اصل ریتم

فصل هفتم: اصل ششم هرمس: اصل علت و معلول

فصل هشتم: اصل هفتم هرمس: اصل جنس - تحلیلی بر اصول هرمتیک

%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

کتاب های دیگر انتشارات کتابچین

نظرات کاربران

×
راهنمای نقد و نظر برای کتاب:

برداشت شما از محتوای کتاب چیست؟ مطالعه کتاب را به دیگران توصیه میکنید؟ چرا و به چه کسانی؟ کدام بخش از کتاب نظر شما را جلب کرد؟ مانند یک کارشناس نظر دهید.

*امتیاز دهید
Captcha
پاک کردن
برچسب ها