×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز

دانلود کتاب از اپلیکیشن کتابچین

×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای دریافت لینک دانلود شماره همراه خود را وارد کنید
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای مطالعه نمونه کتاب، ابتدا اپلیکیشن کتابچین را نصب نمایید.
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
سرود کریسمس

دانلود کتاب سرود کریسمس

سرود کریسمس
برای دانلود این کتاب و مطالعه هزاران عنوان کتاب دیگر، اپلیکیشن کتابچین را رایگان دانلود کنید.
%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

جزئیات
فهرست

نام کتاب : سرود کریسمس

نویسنده : چارلز دیکنز

ناشر : سبکتو

مترجم : گروه مترجمین

تعداد صفحات : 134 صفحه

دسته بندی : رمان های خارجی

نوع کتاب : Epub

قیمت نسخه الکترونیک : 4800 تومان


معرفی کتاب

"سرود کریسمس"
کتاب حاضر با عنوان اصلی (A Christmas Carol) اثری از چارلز دیکنز (Charles Dickens) می باشد که با ترجمه ای از گروه سبکتو توسط انتشارات سبکتو منتشر شده است.
چارلز دیکنز، برجسته ترین نویسنده عصر ویکتوریایی و تاثیرگذارترین نویسنده بعد از شکسپیر است. در تمام رمان های او می توان تلفیقی از خیال پردازی و واقعیت های اجتماعی را مشاهده کرد. داستان های چارلز دیکنز معمولا شما را در بخشی از داستان با اتفاقات ناگهانی شگفت زده می کنند و در پایان نیز حقیقتی را به شما نمایش می دهد که آن را کاملا درک می کنید. در تمام داستان های دیکنز می توانید تقابل شخصیت های سفید را با افراد سیاه و بدذات ببینید. از برترین آثار دیکنز می توان به رمان های داستان دو شهر، سرود کریسمس و الیور توئیست اشاره کرد.
کتاب سرود کریسمس برای اولین مرتبه در سال ۱۸۴۳ و دقیقا در زمان کریسمس منتشر شد و تا کنون از پرفروشترین کتاب های حوزه داستان در سراسر جهان است. سرود کریسمس روایت پیرمردی خسیس و سنگدل به نام اسکروچ است که بسیار ثروتمند است اما بداخلاقی اش باعث شده تا همه از او فراری باشند. در واقع اخلاق اسکروچ دلیل تنهایی اوست. اسکروچ دقیقا در شب کریسمس روح شریکش را می بیند و این موضوع باعث می شود تا اتفاق های عجیبی را تجربه می کند. ریتم فوق العاده جذاب این داستان باعث شده تا چندین فیلم و انیمیشن با اقتباس از آن تولید شود

در بخشی از این کتاب می خوانیم:
" اسکروج که از خواب پرید هوا حسابی تاریک بود. ساعت بزرگ میدان شهر دوازده بار نواخت. اسکروج جا خورد؛ به بستر که می رفت ساعت از دوی نیمه شب گذشته بود! گمان کرد که ایراد از ساعت شهر است، اما ساعت مچی اش هم دوازده را نشان می داد!  پیرمرد با خودش گفت: نکند یک روز تمام را در خواب گذرانده ام؟! شاید هم نیمه ی روز باشد، نه نیمه ی شب! نکند سر خورشید بلایی آمده باشد؟!
لخ لخ کنان به سمت پنجره رفت و نگاهی به بیرون انداخت: در خیابان مه آلود و تیره هیچ کس به چشم نمی خورد. اسکروج به تخت خواب برگشت، اما خواب به چشمش نیامد. شبح مارلی را به روشنی به خاطر داشت. آیا خواب دیده بود؟ شبح مارلی واضح تر از آن بود که به خواب و خیال تعلق داشته باشد.
بی خواب روی تختش دراز کشیده بود که زنگ ساعت باز به گوشش خورد: یک ربع به یک. ناگهان صحبت های مارلی را به خاطر آورد؛ قرار بود رأس ساعت یک بعد از نیمه شب یک روح به ملاقاتش بیاید. یک ربع بعدی به کندی گذشت. همین که زنگ ساعت یک به گوشش رسید با آسایش خاطر از جا برخواست، اما پیش از آن که طنین زنگ به کلی خاموش شود، اتاق اسکروج پر از نور شد و هیبت روح وار ملاقت کننده مقابلش نقش بست."

فهرست مطالب

میکروکتاب چیست؟

درباره کتاب

درباره نویسنده

فصل اول

روح مارلی

فصل دوم

اولین روح

فصل سوم

دومین روح

فصل چهارم

آخرین روح

فصل پنجم

اسکروج

پیشنهاد میکروکتاب بعدی

%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

ویدئوهای مرتبط با کتاب

تریلر فیلمهای ساخته شده از این کتاب

نظرات کاربران

×
راهنمای نقد و نظر برای کتاب:

برداشت شما از محتوای کتاب چیست؟ مانند یک کارشناس نظر دهید. به نظرات کوتاه مثل خوب عالی و...چین تعلق نمی گیرد

*امتیاز دهید
Captcha
پاک کردن
فرشته

خوب بود

1400-12-05

علی اکبر امیری

خیلی کتاب جالبی بود و ارزنده برای خوندن

1400-11-19

سیدعلیرضا

دیکنز در یک خانواده پولدار به دنیا آمد ولی به علت ولخرجیهای بیش از حد پدر زندگی دیکنز را تغییر داد ، لذا آثار دیکنز همواره در محور مشکلات و معضلات اجتماع که خودش از نزدیک شاهد این همه ناهنجاریها بوده میگذرد از جمله این کتاب که بسیار زیباست هر چند صحنه های خوبی را بدوا نمایش نمی‌دهد ولی پایان ماجرا بسیار شیرین است چون اسکروچ پیرمرد بد اخلاق و خسیسی است که به دلیل رفتار بدش همه اطرافیان او را ترک میکنند و مجبور است به‌تنهایی زندگی کند او علاقه­ ای به عید سال نو ندارد و در شب کریسمس رفتار بدی نسبت به خواهرزاده و منشی­ خودش دارد. به‌همین‌خاطر روح شریک سابق او مارلی به سراغش می­آید و به او تذکر می­دهد که از بقیه عمرش لذت ببرد و به نیازمندان کمک کندو......داستان پر از فراز و نشیب است که پیشنهاد میکنم این کتاب را مطالعه کنید

1400-09-11

شهاب امیری

خیلی داستان جذابی داشت. خوشم اومد

1400-08-12

محمدرضا

خلاصه رمان ها به درد نمی خوره کیفش اینه که کامل بخونیم

1400-05-28

برچسب ها