×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز

کتاب های انتشارات ماهواره

لیست کتابهای منتشر شده توسط ماهواره را در زیر مشاهده کنید

پرفروش ترین های ماهواره

جدیدترین های ماهواره

انتشارات ماهواره

انتشارات نسبتا با سابقه ماهواره ناشر آثار کاربردی و مورد استفاده نسل جوان است که به مديريت عبدالحسین حاجی زاده  که خود نویسنده کتاب های کمک آموزشی و مترجم می باشد، در زمینه های مختلف و متنوعی اقدام به نشر کتاب کرده است از جمله حوزه های تکنولوژی، جغرافیا، مهندسی، نمونه سوالات کنکور و نظام مهندسی و غیره است.

این نشر از قدیمی ترین انتشارات های مربوط به حوزه مهندسی و نقشه برداری است و آثار خوبی را در زمینه کمک آموزشی رشته های مهندسی نقشه برداری و غیره آماده نموده و در اختیار مخاطبین قرار داده است.

این انتشارات در سال 1389 شروع به کار کرد و تاکنون حدود 436 عنوان کتاب را به بازار کتاب ایران معرفی کرده است که از این تعداد 413 مورد تالیف و 23 جلد آن ترجمه است.

مبانی نقشه برداری ژئودتيک، نسل عاشق اثر برگزیده دبیرستان های استان البرز، دردسر عشق، رد پای جنگل، سرگذشت یک تختخواب، تحلیل جامعه شناختی ازدواج در ایران از آثار خوب این نشر محسوب می شوند که سرگذشت یک تختخواب و کتاب پژوهشی یاد شده در زمینه ازدواج و مادر از جمله پرفروش ترین کتاب های این نشر می باشد.

انتشارات ماهواره در نمایشگاه های مختلف به عرضه محصولات خود می پردازد و یکی از فعال ترین موسسه ها در این زمینه است.

 

لینک کوتاه

http://ketabch.in/p/238