×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز
×
توجـه
برای استفاده از نسخه آی او اس به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را به خاطر نمی آورید؟" کلیک کنید.
دانلود از اپ استور

دانلود کتاب از اپلیکیشن کتابچین

×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای دریافت لینک دانلود شماره همراه خود را وارد کنید
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای مطالعه نمونه کتاب، ابتدا اپلیکیشن کتابچین را نصب نمایید.
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
ویلون سل نواز سارایوو

دانلود کتاب ویلون سل نواز سارایوو

ویلون سل نواز سارایوو
برای دانلود این کتاب و مطالعه هزاران عنوان کتاب دیگر، اپلیکیشن کتابچین را رایگان دانلود کنید.
%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

جزئیات
فهرست

نام کتاب : ویلون سل نواز سارایوو

نویسنده : استیون گالووی

ناشر : نیکا

مترجم : بابک مظلومی

تعداد صفحات : 246 صفحه

شابک : 978-600-5906-52-3

تاریخ انتشار : 1390

رده بندی دیویی : 813/6

دسته بندی : رمان های خارجی

نوع کتاب : PDF

قیمت نسخه الکترونیک : 10000 تومان


معرفی کتاب

" ویلون سل نواز سارایوو "
رمانی است با عنوان اصلی ( The cellist of sarajevo )   به نویسندگی استیون گالوری ( Steven Galloway ) که توسط بابک نظامی ترجمه شده و از انتشارات نیکا منتشر شده است.
در این رمان، استیون گالوی، نویسنده ی کانادایی، چهار نفر را که می کوشند در سارایووی جنگ زده زنده بمانند، به تصویر می کشد. پس از اینکه 22 نفر که در صف نان ایستاده اند، در اثر اصابت خمپاره کشته می شوند، ویلون سل نوازی در همان محل به مدت 22 روز برنامه اجرا می کند. تک تیراندازا زن جوانی به نام تیر، سربازان دشمن را دستچین می کند و هدف قرار می دهد. کنان به سفری خطرناک در شهر دست می زند تا برای خانواده اش آب بیاورد. دراگان که همسر و پسرش را در آغاز جنگ از شهر بیرون فرستاده، در نانوایی کار می کند و نان را با سرپناهی تاخت می زند. تیر،مامور حفاظت از ویلون سل نواز می شود اما عاقبت وقتی به او دستور می دهند گونه ای متفاوت از قتل را مرتکب شود، باید تصمیم بگیرد که کیست و چرا می کشد؟ دراگان می اندیشد می تواند با منزوی ماندن از خود حفاظت کند ولی هنگامی که به دوست همسرش بر می خورد که می خواهد از خیابان رد شود و هدف تک تیراندازای قرار می گیرد، اوضاع عوض می شود. ترس از مرگ و همسایه ای بدخلق کابوس های کنان است.


در بخشی از کتاب می خوانیم :
" صفیر کشان پایین آمد و هوا و آسمان را به راحتی شکافت. هدف، بزرگ شد و زمان و سرعت، آن را در کانون قرار داد. لحظه ی پیش از اصابت، آخرین لحظ های بود که همه چیز شکل نخستین خود را داشت. آنگاه دنیای مرئی منفجر شد.
در سال 1945 ، موسیق یشناسی ایتالیایی، بقایای دستنویس سوناتی  را در خرابه های کتابخانه ی موسیقی درسدِن  که هدف بمب آتش زا قرار گرفته بود، پیدا کرد. به اعتقاد او، این تنها کار توماس و آلبینونی ، آهنگساز ونیزی قرن هفدهم بود و دوازده سال بعدی را برای بازسازی قطعه ای بزرگ تر، از روی تکه دست نویس سوخته صرف کرد. اثر پدیدآمده، معروف به آداجیوِ  آلبینونی،
چندان شباهتی به بیشتر کارهای او ندارد و به نظر بیشتر پژوهشگران، جعلی است اما حتی کسانی که به اصالت آن شک دارند به سختی از عهده ی انکار زیبای یاش برمی آیند. "

 

فهرست مطالب

این کتاب فهرست ندارد.

%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

نظرات کاربران

×
راهنمای نقد و نظر برای کتاب:

برداشت شما از محتوای کتاب چیست؟ مانند یک کارشناس نظر دهید. به نظرات کوتاه مثل خوب عالی و...چین تعلق نمی گیرد

*امتیاز دهید
Captcha
پاک کردن
برچسب ها