×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز

کتاب های انتشارات کتاب درمانی

لیست کتابهای منتشر شده توسط کتاب درمانی را در زیر مشاهده کنید

آنچه ندیده اید

جدیدترین های کتاب درمانی

انتشارات کتاب درمانی

انتشارات کتاب درمانی در سال 1369 با مدیریت محمد رضا تقدمي ساخته شد و شروع به کار کرد و تاکنون حدود 530 عنوان کتاب به بازار کتاب کشور معرفی کرده است که ٢٨٣مورد آن چاپ اولی بوده اند.

آثار این نشر مورد استفاده مخاطبان جهت بالا بردن سطح اطلاعات عمومی آن هاست و اغلب  مربوط به حوزه درمان و پزشکی و روانشناسی و رشد شخصیت می باشد و گاهی موضوعات اجتماعی و مرتبط با روابط انسان ها در جامعه با هدف پیشگیری از بیماری ها و بالا بردن اطلاعات بهداشتی و سطح رعایت موارد بهداشتی که کمکی است به پیشگیری از بیماری ها یا جلوگیری از پیشرفت آن ها و همچنین پیشگیری از بروز مشکلات اجتماعی و آگاه تر ساختن خوانندگان کتاب تهیه میشود.

مهارت های سخنرانی، نه ماه انتظار، سلامت و زیبایی پوست و مو، حال خوب احساس خوب، طب المزاج، پرورش کودکان شاد از جمله آثار این نشر است.

بهره مندی از فرصت کتابخواني برای انتقال مفاهیم علمی و عمومی پزشکی و جذاب تر و کاربردی تر کردن موضوعات کتاب به عنوان یک رسانه نسبتا ارزان و تاثیر گذار از امتیازات این نشر محسوب می شود و نیز نشر کتاب درمانی حضور خوبی در نمایشگاه های مختلف سراسر کشور دارد.

 

لینک کوتاه

http://ketabch.in/p/252