×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز

دانلود کتاب از اپلیکیشن کتابچین

×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای دریافت لینک دانلود شماره همراه خود را وارد کنید
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای مطالعه نمونه کتاب، ابتدا اپلیکیشن کتابچین را نصب نمایید.
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
کشف رسالت شغلی و شخصی

دانلود کتاب کشف رسالت شغلی و شخصی

کشف رسالت شغلی و شخصی
برای دانلود این کتاب و مطالعه هزاران عنوان کتاب دیگر، اپلیکیشن کتابچین را رایگان دانلود کنید.
%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

جزئیات
فهرست

نام کتاب : کشف رسالت شغلی و شخصی

نویسنده : میثم مردمی

ناشر : میثم مردمی - مولف

تعداد صفحات : 130 صفحه

شابک : 978-622-732117-3

تاریخ انتشار : 1399

رده بندی دیویی : 425/371

دسته بندی : موفقیت و انگیزشی, مدیریت، کسب و کار و کارآفرینی, خودشناسی و خودسازی

نوع کتاب : Epub

قیمت نسخه الکترونیک : 30000 تومان


معرفی کتاب

"کشف رسالت شغلی" / کلیدهای مهم از ناگفته های قانون جذب

شاد باشید قبل از اینکه به هدف برسید

اثر حاضر، نوشته نویسنده موفق آقای میثم مردمی است که توسط انتشارات مانیان منتشر شده است.

کتاب «کشف رسالت شغلی و شخصی» سرشار از نمونه های عینی افراد موفق و سرشناسی است که پیروی از مسیری که پیموده اند ما را در کشف دو رسالت ارزشمند شخصی و شغلی یاری می کنند و در ذخیرهٔ زمان، انرژی و هزینه های دیگر به ما کمک خواهند کرد.
در این کتاب شما میتوانید با استفاده از چندین روش شناخت خود و قویترین راه ها و تکنیک های پرسش و پاسخ برای دستیابی به جواب ها در ضمیرناخودآگاه و کوچینگ وخودهیپنوتیزم به روش ساده (ریلکسیشن و مدیتیشن) و به کارگیری و استفاده از هردو نیم کره راست و چپ مغز یعنی ذهن الهام و شهود و ذهن استدلال و منطق به راحتی رسالت شخصی و شغلی خودتان را بیابید و با گام گذاشتن در این مسیر به شادی،لذت درونی و موفقیت و ثروت و سلامتی و خوشبختی برسید.
کسانی که تحصیل میکنند و دانشجو هستند و کسانی که کسب و کارشان را دوست ندارند و یا تمام کسانی که زود به زود تغییر شغل می دهند و مدیرانی که مانند تمام شرکت های جهانی می خواهند به برندینگ تبدیل شوند مخاطبان این کتاب هستند.
این کتاب با استفاده از تکنیک ها و سؤالات کاربردی مطرح شده به شما کمک می کند تا به سادگی رسالت شخصی و شغلی خود را کشف کنید و در مسیر موفقیت با اطمینان حرکت نمایید.رسالت یک امر درونی، شخصی و قابل دستیابی است و در این بین، رسالت شخصی همچون قطب نمایی جهت و مسیر زندگی را مشخص می کند لذا باید کشف شود نه اینکه مانند هدف تعیین شود.
خواندن این کتاب به همهٔ افرادی که به دنبال الگوی مناسب و راهنمایی مؤثر برای یافتن رسالت خود و سپس انتخاب اهداف متناسب با رسالتشان هستند توصیه می شود.حتی افرادی که در شغلی مشغول به فعالیت هستند و به دلایلی تصمیم به تغییر آن شغل و یا ارتقا در آن شغل را دارند می توانند مخاطب این کتاب باشند.این کتاب برای آن هایی است که می خواهند آگاهانه مسیر زندگیشان را تغییر دهند و به زندگیشان جهت بدهند و روز به روز قدم در راه موفقیت،ثروت،شادابی و سلامتی بگذارند.
باتوجه به مطالب ارزشمند و توصیه جناب دکتر شیرمحمدی در مقدمه این کتاب،مطالعه این اثر غنی حتی برای مشاورانی که با توجه به حرفه و تخصصشان بخواهند در یافتن رسالت شخصی و شغلی به دیگران مشاوره بدهند، توصیه می شود.

در بخشی از این کتاب می خوانیم:
"طبق سال ها تحقیق استاد دانشگاه کلرمونت، میهالی چیک سنت میهای (MIHALY CSIKSZENTMIHALYI) مدیر سابق گروه روان شناسی دانشگاه شیکاگو که بر روی نقاشان، هنرمندان و موسیقی دانان و افراد موفق انجام داده است به یک نتیجه و نظریه مهمی رسیده است که میهالی اسم این نظریه را تچان (FLOW) یا غرقگی نامیده است. تَچان در حقیقت انجام کار در وضعیت بی فکری و ناخودآگاهی است. به طوری که در لذت انجام آن فعالیت گم می شویم و با تمام وجودمان آن را به طور خودکار انجام می دهیم و زمان و خستگی را احساس نمی کنیم. در این وضعیت نه می توانیم به موضوع دیگری فکر کنیم، نه کار یا فعالیت دیگری انجام دهیم، چیزی شبیه یک خلسه، زیرا ما عاشق آن کار هستیم. در این حالت ما با دل بستگی تمام حداکثر انرژی و مهارتمان را برای بهتر انجام دادن آن کار، مورداستفاده قرار می دهیم.
آنچه در تَچان رخ می دهد این است که در این حالت فعالیت قشر پیشانی مغز که مسئول آگاهی، حافظه، کنترل زمان و ذهن آگاهی است، به طور موقتی و گذرا کاهش می یابد. از طرفی پاداش ها و بازخوردها موجب بالا رفتن برخی هورمون ها در بدن می شوند ازجمله دوپامین و آدرنالین. درنتیجه احساس رضایت، غرور و شادی به ما دست می دهد."

فهرست مطالب

پیشگفتار  
مقدمه  
جستجوی درون و کلید ضمیر ناخودآگاه
شما فرد درونگرا هستید یا برون گرا؟
افراد برون گرا
سوالات مهم جستجوی خود درونی از ضمیر ناخودآگاه  
قانون جذب : احساس خوب = اتفاقات خوب و احساس بد = اتفاقات بد
تچان یا غرقگی(Flow) = عشق و شادکامی در کار
ارزش چیست و چگونه می توانیم ارزش های وجودیمان را پیدا کنیم  
پیدا کردن اولویت ارزش هایمان از طریق دیگران  
بکوبید که درها برایتان باز خواهد شد
تفاوت مهم هدف و رسالت زندگی
بخشش خود
یافتن رسالت با خودهیپنوتیزم سبک (مراقبه و مدیتیشن)
توصیف و تمرین برای خودآگاهی از ضمیرناخودآگاهتان  
تمرین خودآگاهی
هدیه و جوهر وجود  
گوش دادن به ندای درون و رسیدن به موفقیت و خوشبختی
کشف الماس درون
تمرین

%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

کتاب های دیگر انتشارات میثم مردمی - مولف

نظرات کاربران

×
راهنمای نقد و نظر برای کتاب:

برداشت شما از محتوای کتاب چیست؟ مانند یک کارشناس نظر دهید. به نظرات کوتاه مثل خوب عالی و...چین تعلق نمی گیرد

*امتیاز دهید
Captcha
پاک کردن
مهران

جالب بود

1401-11-11

یاشار

این کتاب رو یکی از دوستان داشت و منم خوندم. الان دنبال کتاب دیگه میگشتم که یهو این کتاب نظرمو جلب کرد. کلا کتاب خوبی بود. پیشنهاد میکنم بخونید.

1399-12-01

زهرا دلیلی

با این نظر میخوام دین خودم رو به نویسنده کتاب آقای مردمی عزیز ادا کنم این کتاب دریچه های جدیدی از زندگی رو به روی مخاطب باز میکنه با بیان دلنشین و تمرین های کاربردی و ساده اش که همراه میشی هم به خودشناسی میرسی به خود حقیقیت و هم رسالت الهیت . من مدتهادنبال همچین کتابی بودم و به نظرم هرانسانی تو زندگیش باید حداقل یکبار این کتاب رو بخونه چون کشف رسالتمون مهم ترین وظیفه ما در این جهان و عامل سعادت و کامیابی ما هست . ضمن اینکه ارتباطی که تونستم با آقای مردمی عزیز که همچون یک دوست پاسخ تک تک سوالاتم رو دادن و باحوصله ابهامات من رو برطرف کردن واقعا برام شگفت انگیز بود مرسی از آقای مردمی مرسی از کتابچین.

1399-12-01

گمنام

ده ها سمینار رفتم و پول های میلیونی زیادی برای هر جلسه از استادان به نام و مطرح کشور پرداختم ولی هیچکدوم نتونسته بودند به این موضوع من به این اندازه که من چرا به دنیا اومدم و واسه چه کاری به دنیا اومدم پاسخ دهند که خداروشکر با سفر به درون خودم با این کتاب مسیرمو و رسالتمو تو این کتاب که خودم قبل از تولد و کائنات واسم رقم زده بود رو پیدا کردم ممنون از نویسنده محترم کتاب که با تکرار مداوم اینقدر موشکافانه به این موضوع پرداختند.

1399-08-28

میثم

این کتاب تونست دریچه قشنگی از زندگی رو به روی من باز کنه حتما بخونید...

1399-07-14

علی اسکندری

عالی عالی عالی بهترین کتابی است که در مورد کشف رسالت خوندم

1399-07-08

زهرا قلی پور

واقعا سپاسگزار خداوندم این کتاب رسالت من رو بصورت آشکار بر من نمایان کرد و کلا فهمیدم که من واسه چی به این دنیا اومدم چون خیلی اهداف و بخصوص طول مسیر زندگی واسم گنگ بود.ممنونم از نویسندش. بنظرم این کتاب ارزش بارها خوندن رو داره.

1399-07-08

رضا

عالی کتاب بی نظریه برای کشف رسالت، من که تا حالا کتاب جامعی در مورد کشف رسالت این مدلیشو نخونده بودم.با خوندن سوالاش آدم میتونه رسالتشو پیدا کنه واقعا کارکرد داره

1399-07-08

رویا نظری

ممنونم از کتابچین که اینچنین کتاب های عالی و پرمحتوا و کاربردی رو برای مخاطبانش تهیه میکنه.این کتاب عالیه عالی هرکسی تو کسب و کارش مشکل داره باید این کتاب رو بخونه.

1399-07-08

برچسب ها