کتاب کشف رسالت شغلی و شخصی نوشته میثم مردمی از انتشارات میثم مردمی - مولف را می توانید از اپلیکیشن کتابچین دانلود و در کامپیوتر، موبایل و تبلت خود مطالعه نمایید.
با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

جزئیات کتاب

فهرست

نام کتاب : کشف رسالت شغلی و شخصی

نویسنده: میثم مردمی

ناشر : میثم مردمی - مولف

تعداد صفحات: 130 صفحه

شابک: 978-622-732117-3

تاریخ انتشار: 1399

رده بندی دیوی: 425/371

دسته بندی: موفقیت و انگیزشی, مدیریت، کسب و کار و کارآفرینی, خودشناسی و خودسازی

موفقیت و انگیزشی" مدیریت، کسب و کار و کارآفرینی" خودشناسی و خودسازی"

نوع کتاب: Epub

قیمت پشت جلد: 53000 تومان

قیمت نسخه الکترونیک: 16000 تومان


معرفی کتاب

فهرست مطالب

کتاب های دیگر انتشارات میثم مردمی - مولف

نظرات کاربران

راهنمای نقد و نظر برای کتاب:

برداشت شما از محتوای کتاب چیست؟ مطالعه کتاب را به دیگران توصیه میکنید؟ چرا و به چه کسانی؟ کدام بخش از کتاب نظر شما را جلب کرد؟ مانند یک کارشناس نظر دهید.

Captcha
پاک کردن
این کتاب رو یکی از دوستان داشت و منم خوندم. الان دنبال کتاب دیگه میگشتم که یهو این کتاب نظرمو جلب کرد. کلا کتاب خوبی بود. پیشنهاد میکنم بخونید.
1399-12-01
با این نظر میخوام دین خودم رو به نویسنده کتاب آقای مردمی عزیز ادا کنم این کتاب دریچه های جدیدی از زندگی رو به روی مخاطب باز میکنه با بیان دلنشین و تمرین های کاربردی و ساده اش که همراه میشی هم به خودشناسی میرسی به خود حقیقیت و هم رسالت الهیت . من مدتهادنبال همچین کتابی بودم و به نظرم هرانسانی تو زندگیش باید حداقل یکبار این کتاب رو بخونه چون کشف رسالتمون مهم ترین وظیفه ما در این جهان و عامل سعادت و کامیابی ما هست . ضمن اینکه ارتباطی که تونستم با آقای مردمی عزیز که همچون یک دوست پاسخ تک تک سوالاتم رو دادن و باحوصله ابهامات من رو برطرف کردن واقعا برام شگفت انگیز بود مرسی از آقای مردمی مرسی از کتابچین.
1399-12-01
ده ها سمینار رفتم و پول های میلیونی زیادی برای هر جلسه از استادان به نام و مطرح کشور پرداختم ولی هیچکدوم نتونسته بودند به این موضوع من به این اندازه که من چرا به دنیا اومدم و واسه چه کاری به دنیا اومدم پاسخ دهند که خداروشکر با سفر به درون خودم با این کتاب مسیرمو و رسالتمو تو این کتاب که خودم قبل از تولد و کائنات واسم رقم زده بود رو پیدا کردم ممنون از نویسنده محترم کتاب که با تکرار مداوم اینقدر موشکافانه به این موضوع پرداختند.
1399-08-28
این کتاب تونست دریچه قشنگی از زندگی رو به روی من باز کنه حتما بخونید...
1399-07-14
عالی عالی عالی بهترین کتابی است که در مورد کشف رسالت خوندم
1399-07-08
واقعا سپاسگزار خداوندم این کتاب رسالت من رو بصورت آشکار بر من نمایان کرد و کلا فهمیدم که من واسه چی به این دنیا اومدم چون خیلی اهداف و بخصوص طول مسیر زندگی واسم گنگ بود.ممنونم از نویسندش. بنظرم این کتاب ارزش بارها خوندن رو داره.
1399-07-08
عالی کتاب بی نظریه برای کشف رسالت، من که تا حالا کتاب جامعی در مورد کشف رسالت این مدلیشو نخونده بودم.با خوندن سوالاش آدم میتونه رسالتشو پیدا کنه واقعا کارکرد داره
1399-07-08
ممنونم از کتابچین که اینچنین کتاب های عالی و پرمحتوا و کاربردی رو برای مخاطبانش تهیه میکنه.این کتاب عالیه عالی هرکسی تو کسب و کارش مشکل داره باید این کتاب رو بخونه.
1399-07-08

برچسب ها