×

جستجو

×

دسته بندی ها

دانلود کتاب از اپلیکیشن کتابچین

×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای دریافت لینک دانلود شماره همراه خود را وارد کنید
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
با خرد به زندگیتان معنا ببخشید

دانلود کتاب با خرد به زندگیتان معنا ببخشید

با خرد به زندگیتان معنا ببخشید
برای دانلود این کتاب و مطالعه هزاران عنوان کتاب دیگر، اپلیکیشن کتابچین را رایگان دانلود کنید.
%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

جزئیات
فهرست

نام کتاب : با خرد به زندگیتان معنا ببخشید

نویسنده : لاری اندرسون

ناشر : فانوس دنیا

مترجم : سمیرا شعاعی

تعداد صفحات : 255 صفحه

شابک : 978-622-6097-15-4

تاریخ انتشار : 1397

رده بندی دیویی : 920/02

دسته بندی : موفقیت و انگیزشی, خودشناسی و خودسازی

نوع کتاب : Epub

قیمت پشت جلد : 25000 تومان

قیمت نسخه الکترونیک : 10000 تومان


معرفی کتاب

"با خرد به زندگیتان معنا ببخشید" / 50 درس زندگی از بزرگترین معلمان دنیا
کتاب حاضر اثری از لاری اندرسون (Larry Anderson) می باشد که با ترجمه ای از سمیرا شعاعی ، توسط انتشارات فانوس دنیا منتشر شده است.
در کتاب «با خرد به زندگیتان معنا ببخشید»، شما با ۵۰ نفر از شگفت‌انگیزترین معلمان در تاریخ بشر ملاقات خواهید کرد. مولف خود از هرکدام از این معلمان درسی قدرتمند در مورد زندگی آموخته‌است که آن را با شما به اشتراک گذاشته است. بخشی از این کتاب در مورد درس‌های مربوط به زندگی معنادار می‌باشد. با این حال، بیشتر آن در مورد این نکته است که چگونه درس زندگی را هرکجا که کشف کردید پذیرا شوید، و آن را با توجه به شرایط زندگی خودتان درک نمایید، آن را با رؤیاها و اهدافتان ارتباط دهید و از آن در جهت بهبود زندگیتان استفاده کنید. یکی از شگفت انگیزترین معلمان در این کتاب، النور روزولت، درس زندگی را این‌گونه تعبیر می‌نماید: «آنچه که در بلند مدت حائز اهمیت است، آنچه که می‌خوانید نیست؛ بلکه آن چیزی است که از طریق ذهن خودتان وارسی می‌کنید؛ ایده‌ها و احساساتی است که از طریق خواندن، در شما برانگیخته می‌شود. ایده‌هایی است که در ذهنتان به چرخش در می‌آید، ایده‌هایی که بازتاب تفکرات خودتان است، که از شما یک انسان جالب می‌سازد»
در بخشی از این کتاب می خوانیم :
"زمانی فهمیدم آگاهی دادن به جوانان در خصوص موهبت‌های باطنی منحصر به فرد و قدرت انتخاب‌هایشان، آنچنان شور و شعفی در من بوجود می‌آورد که از هر فرصتی برای انجام دادن آن استفاده کردم. کارم را با گروه «دستاورد کوچک» شروع کردم، زیرا من یک کارآفرین هستم و ارتباط برقرار کردن با این جوانان برای من یک امر طبیعی است. این موضوع در مورد برنامه رهبری جوانان معرفی‌کننده نیز صدق می‌کند. عضویت در گروه معرفی‌کنندگان تأثیر مثبت قابل توجهی بر زندگی من داشت و دانستم که معرفی اولیه به برنامه، باعث می‌شود جوانان زودتر قدرت صدای خودشان را پیدا کنند. "

فهرست مطالب

این کتاب فهرست ندارد.

%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

نظرات کاربران

×
راهنمای نقد و نظر برای کتاب:

برداشت شما از محتوای کتاب چیست؟ مطالعه کتاب را به دیگران توصیه میکنید؟ چرا و به چه کسانی؟ کدام بخش از کتاب نظر شما را جلب کرد؟ مانند یک کارشناس نظر دهید.

*امتیاز دهید
Captcha
پاک کردن
برچسب ها