×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز

کتاب های انتشارات سبکتو

لیست کتابهای منتشر شده توسط سبکتو را در زیر مشاهده کنید

آنچه ندیده اید

انتشارات سبکتو

انتشارات سبکتو از جمله انتشارات های جدید و با سبک و سیاق مرتبط با تکنولوژی های روز و استارتاپي به شمار می رود که توانسته است با روش های جدید علاقه مندان خاص خود را داشته باشد.

از جمله این اقدامات تهیه و نشر ميکرو کتاب هاست. کتاب های کم حجم که می توان آن ها را به سرعت و تنها ظرف پنجاه دقیقه مطالعه کرد.

این کتاب ها خلاصه شده کتاب های مهم در هر شاخه می باشد. از حوزه ادبیات و داستان گرفته تا روانشناسی و تکنولوژی و استارتاپ ها و... بیشتر این کتاب ها در حوزه موفقیت و بهبود زندگی هستند و در قالب های نوشتاری و صوتی ارایه می شود.

میکرو کتاب ها پاسخی به بازار خسته و مخاطبان کم حوصله کتاب است که کمک می کند با کمترین زمان بتوانند بهترین بهره را از مطالعه یا شنیدن کتاب های صوتی ببرند و در زمان خود صرفه جویی کنند. این آثار علاوه بر کتاب ها شامل مقالات هم می شود.

از خدمات دیگر این نشر نانو کتاب ها هستند که با موضوعات مختلف از جمله موفقیت ارایه شده اند و می توان با استفاده از امکانات آنلاین آن ها را دانلود و مطالعه کرد.

اتشارات سبکتو در مجموع نشری ست که در راستای تغییر سبک کلی زندگی از نظر محتوا و شکل قدم برداشته است.

از جمله آثار آن سند باد و سفرهای او، پدر پولدار پدر فقیر، مسیر نایکی، نیکولا تسلا و گسترش می باشد.

 

لینک کوتاه

http://ketabch.in/p/284