×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز

دانلود کتاب از اپلیکیشن کتابچین

×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای دریافت لینک دانلود شماره همراه خود را وارد کنید
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای مطالعه نمونه کتاب، ابتدا اپلیکیشن کتابچین را نصب نمایید.
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
قانون جذب

دانلود کتاب قانون جذب

قانون جذب
برای دانلود این کتاب و مطالعه هزاران عنوان کتاب دیگر، اپلیکیشن کتابچین را رایگان دانلود کنید.
%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

جزئیات
فهرست
نقد و بررسی

نام کتاب : قانون جذب

نویسنده : مایکل لوسیر

ناشر : معیار علم

مترجم : مریم پهلوانی

تعداد صفحات : 140 صفحه

شابک : 978-622-6247-34-4

تاریخ انتشار : 1398

رده بندی دیویی : 131/

دسته بندی : موفقیت و انگیزشی

نوع کتاب : Epub

قیمت نسخه الکترونیک : 18000 تومان


معرفی کتاب

"قانون جذب" / مهارت جذب آنچه می خواهید و دفع آنچه نمی خواهید
کتاب حاضر با عنوان اصلی (law of attraction) اثری از مایکل لوسیر(Michael Losier)  می باشد با ترجمه ای از مریم پهلوانی، توسط انتشارات معیار علم منتشر شده است.
مايكل لوسير به نوشتن و آموزش موضوعی كه از آن شناخت كامل و جامع دارد، می‌پردازد. علي‌رغم اظهارات او مبنی بر دوران كودكی خوب و شادی كه داشته، اما قانون جذب تحول عظيمی در زندگی او به وجود آورد. لوسير معتقد است كه با كمك قانون جذب توانسته به سطح جديدی از موفقيت برسد و به عنوان نويسنده، مربی و كارآفرين از اين قانون و تأثيرات آن لذت می‌برد. با مطالعه اين كتاب می‌توانيد هر آنچه بايد انجام دهيد، بايد بدانيد و می‌خواهيد داشته باشيد را به خود جذب كنيد. بنابراين، می‌توانيد رويدادهای مثبت بيشتری را به خود جذب كنيد و هر آنچه كه نمی‌خواهيد را دفع كنيد. در نتيجه، با به‌كارگيری قانون جذب؛مشتری، شغل، رابطه، پول و دوران فراغت ايده‌آل خود را جذب می‌كنيد و از وضعيت سلامت خوبی برخوردار می‌شويد. درواقع، به تمام آنچه می‌خواهيد دست پيدا می‌كنيد. مايكل با شناخت مسير و انتشار پيام قانون جذب، ميليون‌ها نفر را در جهت به‌كارگيری اين قانون ترغيب كرده تا بتوانند سطح زندگی خود را ارتقاء دهند. به‌كارگيری اين قانون برای تمام علاقه‌مندان نتيجه‌ای رضايت‌بخش دارد. ممكن است آگاه نباشيد، اما نيرويی قوی به نام قانون جذب در زندگی شما جريان دارد و افراد، موقعيت‌های كاری و روابط را به سمت شما جذب می‌كند. اين قانون را آگاهانه به‌كار بگيريد تا شاهد اثربخشی آن باشيد.

در بخشی از این کتاب می خوانیم :
" جمله تأکیدی، جمله‌ای است كه در زمان حال و جهت اعلام خواسته به‌كار می‌رود. جمله «من اندام سالم و متناسبی دارم»، نمونه‌ای از جمله تأکیدی مثبت است. هربار كه جمله خود را بخوانيد براساس حسی كه از واژگان خود می‌گيريد، عكس‌العمل نشان می‌دهيد. به ياد داشته باشيد كه قانون جذب به ارتعاشات آزاد‌شده از واژه‌ای خاص پاسخ نمی‌دهد، بلكه به حس شما نسبت به خود‌تان واكنش نشان می‌دهد. اگر به‌طور مثال، به خود‌تان بگوييد كه چه اندام سالم و متناسبی دارم در‌حالی‌كه واقعاً اينطور نباشد و يا داشتن چنين شرايطی براي‌تان ممكن نباشد، ارتعاشات منفی ايجاد می‌كنيد. حتی اگر ناخواسته ارتعاش منفی و حس ترديد از خود آزاد كنيد، قانون جذب انرژی منفی بيشتری را به شما برمی‌گرداند. حتی جمله تأکیدی مثبت می‌تواند موجب ارتعاش منفی شود. اكثر جملات تأکیدی مؤثر نيستند به‌دليل اين‌كه قانون جذب به واژگان پاسخ نمی‌دهد؛ بلكه به حسی كه از آن واژگان می‌‌گيريد، واكنش نشان می‌دهد. "

فهرست مطالب

تاریخچه ای از قانون جذب

چه چيزی این كتاب را از دیگر آثار متمایز می کند؟

شما نيز قانون جذب را تجربه می كنيد

علم قانون جذب

اشاراتی به قانون جذب

تعریف قانون جذب

ارتعاشات مثبت و منفی

ارتعاشات

جذب ناآگاهانه

چرخه مشاهده

توجه، عامل ارسال ارتعاشات

درك اهميت واژگان شما

واژگان، واژگان، واژگان

چرا تا این حد بر واژگان تأكيد می شود؟

واژگانی كه آنچه نمی پسندی به سمت تو جذب می كنند

از خود بپرسید

خب چه می خواهم؟

تنظيم مجدد ارتعاشات

جذب آگاهانه

فرمول سه مرحله ای جذب آگاهانه

مرحله اول: خواسته های تان را بشناسيد

تضاد چيست؟

آیا تضاد مؤثر است؟

چرا شناخت تضاد ضروری است؟

تا چه مدت باید به تضادها توجه كرد؟

هدف شما محدود كردن تضاد در تمام عرصه های زندگی است

شفافيت در خواسته ها به واسطه فرآیند تضاد

مطالعه موردی

داستان جانيس- روابط عاطفی

شفافيت در خواسته ها به واسطه كاربرگ تضاد

شفافيت در خواسته ها به واسطه كاربرگ تضاد

داستان گِرِگ – وضعيت مالی

شفافيت در خواسته ها به واسطه كاربرگ تضاد

شفافيت در خواسته ها به واسطه كاربرگ تضاد

كاربرگ تضادها و شفافيت خواسته های تان را تكميل كنيد

شفافيت در خواسته ها به واسطه كاربرگ تضاد............ ایده آل من

شفافيت در خواسته ها به واسطه كاربرگ تضاد............ ایده آل من

چكيده مرحله اول: خواسته های تان را بشناسيد

مرحله دوم: به خواسته های تان توجه كنيد

توجه، عامل افزایش ارتعاشات

چه چيزهایی در حباب ارتعاشی خود قرار می دهم؟

آیا تمایلات شما درون حباب ارتعاشی قرار دارد یا بيرون از آن است؟

آیا خواسته ام در حباب ارتعاشی قرار دارد یا آن را بيرون نگه داشته ام؟

 

 

   و ادامه . . .

 

نقد و بررسی کتاب قانون جذب نوشته مایکل لوسیر

مسئله قانون جذب و چیزی تحت عنوان راز جزو بحث برانگیز ترین مفاهیمی است که در سال های گذشته در محافل مختلف وجود دارد. اهمیت این مبحث از آن جهت است که اگر بتوان برای آن فرمول و روند مشخصی پیدا کرد و یا فرمولی برای آن ایجاد کرد. تقریبا تغییرات بنیادی در سبک زندگی بشریت روی می دهد. دیگر کار، تلاش و بسیاری از مفاهیم دیگر ماهیت خود را از دست می دهد و تمرکز می تواند تمام این مفاهیم را یک تنه به دوش بکشد. شروع کننده جدی این مسائل را به واقع فیلم – مستند راز می توان دانست که بعد از آن کتاب راز نیز در مسیر آن قدم برداشت و این موضوع را تبدیل به یک بحث جهانی کرد که موافقان و مخالفان بسیاری داشت و هنوز هم دارد. کتاب قانون جذب نیز یکی از صدها ثمره این روند و این اتفاق می باشد که می خواهیم در اینجا آن را مورد بررسی قرار دهیم. توجه داشته باشید که که این کتاب در حوزه مسائل روانشناختی محسوب می شود. از این رو به دید نقد ادبی نمی توان به آن نگاه کرد.

قانون جذب نوشته مایکل لوسیر توانسته فروش قابل قبولی داشته باشد و مخاطب های خوبی در کل دنیا برای خود پیدا کند. این کتاب که به نوعی تجربه های عملی خود مایکل لوسیر از استفاده قانون جذب می باشد جنبه واقعیت بیشتری دارد. در این کتاب روش های مختلفی برای رسیدن به قانون جذب نوشته شده است. این روش ها زمانی برای ما جذاب می شود که بدانیم خود مایکل لوسیر آن را امتحان کرده است و بر اساس آن ها توانسته به موفقیت برسد.

از این رو برای فهم این کتاب ابتدا باید بدانیم خود مایکل لوسیر کیست و از کجا به نوشتن این کتاب روی آورده است. بعد از آن به بررسی محتوای خود کتاب خواهیم پرداخت. توجه داشته باشید که کتاب هایی مانند کتاب قانون جذب از نظر سبک نوشتاری در یک نوع مشخص و خاصی قرار دارند. این سبک از کتاب ها مانند مقالات علمی و کمی ساده تر از آن ها نوشته می شود. سعی می شود معمولا ابهامی در کتاب وجود نداشته باشد. داستانی در کتاب وجود ندارد و اگر هم از مثال یا داستنکی استفاده شود خواننده به خوبی می داند که هدف نویسنده از استفاده از این داستان چه بوده است. این گونه کتاب های روانشناختی معمولا بسیار ساده و دوستانه نوشته می شوند و نمی توان غیر از این نیز از این کتاب ها انتظار داشت. نویسنده سعی می کند خواننده صدای او را بشنود و فکر کند که به واقع در حال گوش دادن به یک سخنرانی است. این را می توان ناشی از این دانست که غالب نویسنده های این دست کتاب ها سخنران یا معلم آموزشی بوده اند و علاقه خاصی به تک گویی های بلند دارند. آن چیزی که می تواند به عنوان یک فاصله میان این تک گویی های قرار داده شود اصولا تمرین هایی است که توسط نویسنده ارائه می شود و این تنها حضور خواننده در کتاب محسوب می شود. در ادامه سعی می کنیم این موضوع را در نوع محتوای کتاب قانون جذب نیز بیشتر مورد بررسی قرار دهیم.

 

مایکل لوسیر، انسانی عادی

مایکل لوسیر، انسانی عادی

وقتی به زندگی مایکل لوسیر نگاه می کنیم، هیچ اتفاق خاصی در زندگی او نمی بینیم. واقعا هیچ اتفاقی که برای ما مهم و قابل بررسی باشد در زندگی او وجود ندارد. او مانند بسیاری از ما زندگی عادی و معمولی را شروع کرده است. در خانواده معمولی زندگی کرده و هیچ مشکل خاصی در کودکی نداشته است. احتمالا والدین او با احترام و عشق با یک دیگر زندگی هم می کردند. مایکل لوسیر درس خود را ادامه می دهد و بعد از آن شروع به کار در شغلی می کند. تنها نکته ای که در این بین وجود دارد این است که او این کار را دوست نداشته است و تقریبا از آن نفرت هم داشته. این نیز برای انسان امروزی و برای من و شما یک ویژگی کاملا ملموس و قابل احساس است. امروز بسیاری از ما این درد و این غم پنهان را هر روز تجربه می کنیم و چیز زیاد غریبی برای ما و خواننده نیست. این تمام زندگی مایکل لوسیر قبل از رسیدن به قانون جذب است. البته این چیزی است که خودش می گوید و ما نیز چون تخصصی در زمینه های پلیسی و علاقه ای هم به مسائل جاسوسی و ... نداریم همین حرف او را قبول می کنیم.

نکته جالب داستان زندگی نویسنده کتاب مایکل لوسیر که به نوعی او را از سایر نویسنده های کتاب های روانشناختی و رفتاری جدا می کند این است که زندگی او عادی است و هیچ اتفاق خاصی در زندگی او رخ نمی دهد؛ یعنی او یک زندگی درست مانند زندگی مخاطب خود دارد و مخاطب می تواند به راحتی با او همزاد پنداری کند. این بهترین اتفاقی است که می تواند بین نویسنده و خواننده خود بیفتد. وقتی زندگی نویسنده عادی باشد در واقع مخاطب احساس می کند می تواند خود را جای او بگذارد. گاهی آنقدر نویسنده ها اصرار بر بدبخت بودن خود در زندگی های قبلی دارند که مخاطب به طور کلی او را اسطوری بدبختی می بیند! و یکی از دلایل موفقیت او در ادامه مسیر را همان بدبختی هایی است که در گذشته کشیده است؛ اما مایکل لوسیر با بیان ساده زندگی و نشان دادن واقعیت های موجود زندگی خود به نوعی سعی در ایجاد احساس عجیب و غریب در خواننده نمی کند. از این رو می توان اعتماد بهتر و بیشتری به کتاب داشت.

از طرف دیگر نکته مهم اینجاست که خود مایکل لوسیر واقعیت قانون جذب را تجربه کرده است و این تجربه باعث شده است که او از زندگی عادی خود جدا شود و وارد زندگی نوینی شود که بعدا بیان می کند. بسیاری از کتاب های در این حوزه بر پایه شنیده ها و نامه ها و یا اتفاقاتی است که برای دیگران افتاده است؛ اما مایکل لوسیر آن چه را که خود تجربه کرده و خود دیده است برای دیگران بازگو می کند. همین امر در کنار سادگی زندگی او باعث شده است که اعتماد بیشتر و بهتری به او و نوشته اش نسبت به سایر کتاب های موجود در سطح بازار وجود داشته باشد. گرچه شاید نام او کمتر از بقیه نویسنده های این حوزه شنیده شده باشد.

 

جذب، قانون یا یک توهم

جذب، قانون یا یک توهم

مسئله اصلی که راجع به کتاب قانون جذب وجود دارد، در واقع ماهیت آن است. خود قانون جذب مسئله ای است که بسیاری در قبول یا رد آن تردید دارند. این که این قانون را قبول داشته باشید یا نه می تواند شما را نسبت به انتخاب کتاب هایی مانند همین کتاب راهنمایی کند. از این رو بهتر است این موضوع را بیشتر بررسی کنیم. برای این که بدانیم دقیقا مسئله بیان شده در قانون جذب به واقع یک قانون است و یا این که تنها یک توهم یا چیزی شبه علم است بهتر است آن را بیشتر مورد بررسی قرار دهیم.

علم و قانون مفهومی است که نشان می دهد یک اتفاق یا یک واقعیت بر اساس فرمول یا روندی خاص صورت می گیرد. دانشمندان هر روز و هر ساعت در تلاش برای یافتن فرمول ها و روند های مختلف در زمینه های مختلف هستند. برای رسیدن به این قانون و روند مهمترین نکته و اتفاق تکرار پذیر بودن آن است. یک واقعیتی اگر تکرار شد و یا این که توانستیم دوباره آن را ایجاد کنیم، نشان می دهد که الگوریتم خاصی برای آن وجود دارد. هرچه این تکرار بیشتر و بیشتر شود اطمینان در وجود این الگوریتم افزایش پیدا می کند. تکرار مهمترین کوه و نقطه امنی است که قانون جذب به آن وابسته است. در واقع این قانون هنوز روند و قانون مشخصی به خود نگرفته است و بسیاری مانند لوسیر در تلاش هستند تا این روند و قانون را پیدا و به نام خود ثبت کنند؛ اما تنها چیزی که وجود دارد و مشخص است این است که قانون جذب به شدت تکرار پذیر است و هر انسان و هر فردی می تواند آن را در خود اجرا کند؛ اما این که چگونه اجرا کند؟ سوالی است که هنوز پاسخ دقیق و مشخصی به آن داده نشده است.

مسئله مهم این جاست که بسیاری قانون جذب را از جرگه علم و قانون به دور می دانند و معتقد هستند که قانون یک روند و فرمول مشخصی دارد و صرف تکرار نمی توان یک مسئله را قانونی جلوه داد. چه بسا به اندازه تکرارهای اتفاق افتاده در مورد موفقیت قانون جذب، تکرار های بسیاری نیز برای ناکارآمدی این قانون وجود داشته باشد که دارد! از این رو عملا استفاده از نام قانون برای این مفهوم چیز چندان درستی نیست.

با این حال به نظر می رسد که استفاده از عنوان قانون برای این مفهوم نه به خاطر این است که آن را در جرگه علم وارد بدانند. بلکه به خاطر این است که هنوز فرمولی برای این موضوع پیدا نشده است و عنوان قانون جذب به نوعی نام فرمولی است که هنوز پیدا نشده؛ بنابراین هدف اول و اصلی بسیاری از کتاب هایی تحت همین نام، مانند کتاب حاضر، ارائه قانونی مشخص برای مفهوم جذب است؛ اما این که موفق شده اند یا نه بحثی است که هنوز جواب مشخصی برای آن وجود ندارد. گویی تعداد فروش مشخص کننده موفقیت های این کتاب ها در این زمینه است! که معیار چندان جذاب و درستی نمی باشد.

 

قانون جذب، فرمولی که هرگز پیدا نخواهد شد!

قانون جذب، فرمولی که هرگز پیدا نخواهد شد!

بیایید واقعیت را قبول کنیم تمام کتاب هایی که در مورد قانون جذب و راز و ... وجود دارد چیزی جز طبل های توخالی نیستند! این کلام به معنی بی ارزش بودن این کتاب ها نیست. بلکه این نوع کتاب ها می تواند به عنوان تجربه های عملی عده ای در این زمینه مفید باشد؛ اما اگر بخواهیم آن ها را با دید رسیدن به قانون جذب مورد مطالعه قرار دهیم، موفق نخواهیم شد. خود لوسیر چند کتاب در این زمینه خوانده بود که به قانون جذب رسید؟ شاید هیچ! در کلام بهتر خود نویسنده های این چنین کتاب هایی به خوبی می دانند به دنبال چیزی هستند که هیچگاه وجود ندارد و نمی توانند آن را پیدا کنند؛ اما این توهم و این سراب پیدا نشدنی آنقدر واقعی است که می تواند مخاطب ها را با خود به هرجایی که دوست دارد بکشد.

در کلام بهتر قانون جذب به سبب تکرار هایی که اتفاق افتاده وجود دارد و تقریبا دیگر نمی توان آن را انکار کرد؛ اما مسئله مهم این است که فرق بین علم موجود در طبیعت با علمی که نسبت به ذهن و روح انسان است این است که در مورد طبیعت یک قانون می توان داشت، زیرا طبیعت یکتا است و در هر نقطه با هر تغییر آب و هوایی و ... این اتفاق و این قانون تغییر نمی کند؛ اما قوانین مربوط به انسان حتی در حوزه روانشناسی نیز به صورت نسبی است؛ یعنی عملا قوانین گفته شده می تواند نسبت به انسان های مختلف متغیر باشد. هیچ قانونی در حوزه انسانی وجود ندارد که بتواند به طور کامل درست باشد. حتی علمی به بزرگی و مهمی اقتصاد که به ظاهر بر اساس اعداد و ارقام و جداول و قیمت های مختلف پایه گذاری شده است، از آنجایی که به روان و اندیشه انسان وابسته است و این انسان است که قرار است خرید و فروش را انجام دهد، می گویند که هیچ چیز در اقتصاد صد در صد نیست.

بنابراین اصل داستان اینجاست که هیچ چیز در مورد قانون راز صد در صد نیست. شاید عده ای مانند لوسیر به آن برسند و عده ای دیگر آن را بر اساس عقل خود توهمی بیشتر نداند. مسئله اصلی این است که اگر قانونی هم وجود داشته باشد این خود انسان است که باید سعی کند راه رسیدن به آن را پیدا کند و به واقع هیچ کتاب یا اندیشه ای وجود ندارد که بتواند دست او را در این مسیر بگیرد و همراه خود ببرد. اگر همه می توانستند با یک قانون و روند خاص به جذب برسند که دیگر زندگی معنای خود را از دست می داد. زندگی آن جا معنی می دهد که تلاش برای رسیدن باشد و این رسیدن زمانی شیرین است که شما جز معدود انسان هایی باشید که به آن دسترسی داشته اید؛ بنابراین در کتاب قانون جذب دنبال فرمول این مفهوم نباشید.

 

کتاب قانون جذب

فایده ای که کتاب قانون جذب دارد

حال شاید برای شما سوال ایجاد شود که کتاب قانون جذب و امثال آن چه فایده ای برای ما می تواند داشته باشد؟ این سوال درست مانند این است که یک دانشمند از خود بپرسد که چرا باید آزمایش های یک دانشمند دیگر را مطالعه کند و یا بخواهد آن را به شیوه ای دیگر انجام دهد؟ شما با خواندن کتاب قانون جذب و راز و ... در واقع وارد آزمایشگاه نویسنده می شوید. از آنجایی که کتاب قانون جذب نوشته لوسیر حاصل تجربه های عینی او می باشد، به نظر می رسد آزمایش های بهتری می تواند برای خواننده داشته باشد. در کلام بهتر شما با خواندن این کتاب می توانید راه های رفته توسط لوسیر را کشف کنید، آن ها را مورد بررسی قرار دهید و سعی کنید این راه را برای خود به نحوی دیگر اجرا کنید. یادتان باشد هر راه برای هر انسان به صورت مستقل و جدا از هم می باشد. بسیاری از خوانندگان تنها همان راهی را که نویسنده بیان کرده می روند بدون آن که بخواهند آن را بر اساس زندگی شخصی خود بچینند و به نوعی آن را شخصی سازی کنند. توجه داشته باشید با وجود این که لوسیر زندگی مانند یک انسان عادی و معمولی روزگار ما را داشت اما این دلیل نمی شود که راه ما عینا مانند راه او باشد. نزدیک بودن زندگی و شخصیت لوسیر به زندگی و شخصیت ما این نوید را می دهد که می توان راحت تر راه رسیدن به قانون جذب را پیدا کنیم.

به طور کلی می توان گفت کتاب قانون جذب با توجه به تمام چیزهایی که گفته شد، کتاب خوب و قابل خواندنی است که می تواند به تفکر شما کمک کند؛ اما در نظر داشته باشید نوع دید شما به این کتاب می تواند مهم باشد و نشان دهد که آیا این کتاب می تواند به شما کمک کند یا نه؟ برای دسترسی به نسخه الکترونیکی کتاب قانون جذب با ترجمه مریم پهلوانی که توسط انتشارات معیار علم منتشر شده است، می توانید به سایت و اپلیکیشن کتابچبن مراجعه کنید. توجه داشته باشید، هر چیزی در این دنیا می تواند برای انسان باهوش مفید باشد. یک انسان باهوش می داند چگونه به اتفاقات و مفاهیم مختلف نگاه کند تا درست آن چیزی را که برای او مفید است برداشت کند. او می داند که راهی که همه می روند لزوما درست نیست. درست این است که آن راه برای خود او باشد. پس انسان باهوش باشید تا کتاب قانون جذب هم برای شما مفید باشد.

 

 

به قلم مرتضی ملک جاری

%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

ویدئوهای مرتبط با کتاب

نظرات کاربران

×
راهنمای نقد و نظر برای کتاب:

برداشت شما از محتوای کتاب چیست؟ مانند یک کارشناس نظر دهید. به نظرات کوتاه مثل خوب عالی و...چین تعلق نمی گیرد

*امتیاز دهید
Captcha
پاک کردن
سوین

سلام چرا دانلود نمیشه خدایی علاف این کتابم

پشتیبان سایت

سلام برای دانلود و مطالعه کتابها باید یکی از اپلیکیشنهای کتابچین ( اندروید، ویندوزی) را نصب نمائید سپس دقیقا با همان حساب کاربری که اقدام به خرید کتاب کرده اید وارد اپلیکیشن شوید و به قسمت "کتابخانه من" وارد شوید کتاب در آنجا قابل مشاهده، دانلود و مطالعه می باشد. برای مطالعه کتاب فقط باید یکبار به اینترنت وصل شوید و کتاب را دانلود نمائید و برای دفعات بعدی نیاز به اینترنت نمی باشد

1402-12-01

ابدزژتن

خیلی عالی من خیلی از این کتاب خوشم میاید میخوا

1402-11-07

Pooya Manafi

عالییییی بود

1400-12-04

siamak

یه کتاب عالی و پر محتوا و کاربردی. حتما بخونید و لذت ببرید

1400-08-27

الهه دشتبانی

قلمی روان و عالی داشت

1400-07-12

ساسان رامح

یک کتاب بسیار عالی در مورد نحوه جدید فکر کردن ما و به نوعی مثبت اندیشی در غالب مثالهای روان و قابل فهم . جدا اگر بتونیم نوع نگرش خودمون رو تغییر بدیم هر کدام از ما میتونیم به موفقیتهای بسیار زیادی در زندگی دست پیدا کنیم. این کتاب رو باید چندین بار خواند.

1400-06-08

جلال اسماعیلی

اینکه برای مطالبش مثال آورده واقعا فهم کتاب را بالا برده از کتابچین بابت این کتاب ممنونم

1400-03-12

عذرا نیکبخت

قانون جذب خودش جذابیت خودشو داره و این زمانی چند برابر میشه که یک قلم روان و شیوا اونو براتون بازگو کنه

1400-03-08

عبدالرضا کاهانی

قانون جذب را میخواین بشناسین فقط همین کتاب ولاغیر

1400-02-15

forogh tabrizi

این کتاب چرا اینقدر خوبه؟من نمیفهمم چه معنی داره یک کتاب اینقدر عالی باشه

1399-12-25

فرهاد کابلی

خیلی فوق العاده...یک کتاب سراسر انرژی مثبت

1399-12-18

مژده گل افروز

عالی مفید و به درد بخور

1399-11-29

مریم شاهی

آقا یکی لطفا این کتاب را صوتی کنه

1399-11-27

برچسب ها