×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز

کتاب های انتشارات منشور سمیر

لیست کتابهای منتشر شده توسط منشور سمیر را در زیر مشاهده کنید

انتشارات منشور سمیر

انتشارات منشور سمیر یکی از نشرهای باسابقه در زمینه چاپ کتب تاریخی و نسخ خطی است که از سال 1392 تاکنون آغاز به فعاليت در حوزه نشر کشور کرده و خدمات ارزنده ای را به عرصه فرهنگ و تمدن و پاسداری از میراث تاریخی ما ارائه کرده است.

مدیریت این نشر بر عهده سميرا علیخانی است و این نشر تا امروز حدود 537 عنوان کتاب شامل ترجمه و تالیف به بازار کتاب ایران هدیه کرده است.

این انتشارات با مجموعه های بسیاری چون کتابخانۀ مجلس شورای اسلامی، بنیاد شکوهی، انتشارات نیلوبرگ، موسسۀ دیار کهن، مرکز طبع و نشر قرآن کریم جمهوری اسلامی همکاری نزدیک داشته است.

از جمله این همکاری ها می توان به مجموعه نسخ خطی مرتبط با جغرافیای کشورهای اسلامی اشاره کرد که توسط این انتشارات جمع آوری شده است و همچنین مجموعه فرهنگ گویش های محلی، تذکره ها، دستویس های کتابخانه های استانبول و فرهنگ های لغت از جمله اقدامات مهم و تاثیر گذار در حفظ میراث قدیمی خطی است که انتشارات متعهد منشور سمیر به بهترین شکل آن را اجرا و منتشر ساخته و معرفی کرده است.

کتاب هایی چون از معبر فریادها و حماسه ها، زبده الحساب، سفرنامه جنوب ایران، خشم صاعقه، انتقام روح، اسارت پنهان از کتاب های این انتشارات محسوب می شود.

 

لینک کوتاه

http://ketabch.in/p/266